Bydlení

Čím vyplnit prázdné zdi?

Trápí vás prázdné zdi? Nesahejte jenom po poličkách, které sice někde působí hezky a vkusně, ale ve většině případů se jedná o nehezký bytový doplněk, na něhož jenom rozestavíme harampádí, kterého se nechceme zbavit. Raději zvolme trochu modernější alternativu, kterou jsou obrazy, a to konkrétně vícedílné obrazy, jež zdobí zeď naprosto fantasticky. Navíc vícedílné obrazy na zdi jen tak někdo nemá, proto budete tímto stylovým bytovým doplňkem výjimeční a unikátní.

Obrazy na zdi nejsou v pase, jak se říká. Jsou naopak stále moderní, dalo by se říct, že se jedná o nadčasový bytový doplněk, který by měl plnit alespoň část zdí v domě. Abyste nesáhli po méně atraktivním obrazu, poradíme vám, po jakém obrazu sáhnout, aby domácnost zůstala krásně příjemná a moderní.

O vícedílných obrazech jste jistě slyšeli

To nejlepší, co můžete udělat, je, že na svou zeď vyvěsíte vícedílné obrazy. Jedná se o velmi moderní bytový doplněk, který je daleko modernější a stylovější než klasické obrazy skládající se z jednoho dílu. Vícedílné obrazy se skládají z více dílů, a sice z tří, pěti, jsou také čtyřdílné obrazy nebo sedmidílné obrazy. Záleží na každém jednotlivci, pro kolik dílů se rozhodne.

Samozřejmě vícedílné obrazy je možné zakoupit v mnoha podobách. Lze si zakoupit vícedílné obrazy na plátně nebo vícedílné skleněné obrazy. Nesmíme zapomenout ani na velkou spoustu motivů, kterou nabízí například internetový obchod topobrazy.cz.

Jaké motivy jsou nejpopulárnější?

Jelikož je na výběr tolik obrazů s různými motivy, prozraďme si nejatraktivnější motivy vůbec. K těm se řadí například obrazy měst, jež jsou oblíbené zejména u mladé generace, která si takové obrazy věší do svých prvních bytů. Do ložnic se hodí například obrazy, které nesou motiv krajiny nebo zvířat, jelikož působí uklidňujícím dojmem. Do obývacích pokojů volte abstraktní obrazy, které budou tvořit kontrast, nebo třeba 3D obrazy, jež působí výjimečně a jedinečně.