Finance

Dva druhy méně známých nebankovních půjček

Zvažujete, že požádáte o úvěr? A už víte, o jakou konkrétní půjčku požádáte? Půjček je na trhu opravdu mnoho, je těžké vybrat si jednu z nich. Pokud chcete požádat o půjčku, vyplatí se trochu se o finančním trhu dozvědět. Půjčky jako takové lze rozdělit na bankovní půjčky a nebankovní. Zatímco bankovní půjčky jsou nabízeny bankami, o nebankovní půjčky se žádá nebankovní společnosti. Zaměřme se nyní na nebankovní půjčky, jelikož jsou dnes velmi atraktivní a oblíbené.

O bankovní půjčky už není takový velký zájem jako kdysi. Důvodem jsou nebankovní půjčky, které se dostaly na finanční trh a které se ihned staly nadmíru oblíbené. Nebankovní půjčky jako takové jsou oblíbené hlavně z toho důvodu, že jsou často rychlejší a výhodnější než klasické bankovní půjčky. Ovšem i nebankovních půjček je na trhu mnoho, existuje jich mnoho druhů. Prozraďme si několik méně známých nebankovních půjček, ať se nám opět trochu rozšíří obzory a možnosti.

Rychlé půjčky online

Existují takzvané rychlé půjčky online, které jsou dnes velice oblíbené, a to hlavně díky své rychlosti. Pokud jste se v minulosti zajímali o půjčky, víte, že klasické bankovní půjčky jsou schvalovány i několik dnů či týdnů, peníze se tak k vám mohou dostat až v době, kdy je nepotřebujete. To se u nebankovních rychlých půjček online stát nemůže. Je o ně rychle požádáno z domova, navíc jsou rychle schválené a peníze jsou ještě rychleji poslány na bankovní konto, které jste uvedli v žádosti. K rychlým půjčkám online se řadí také nebankovní půjčka Rerum.

SMS půjčky

Věděli jste, že existují také takzvané SMS půjčky? Jedná se o nebankovní půjčky, v rámci kterých je možné půjčit si jen několik stovek korun či několik tisíc korun. Jedná se o takovou rychlou spásu, která může člověka vytáhnout z průšvihu nebo která může člověku pomoct přežít dlouhý týden do výplaty.

O SMS půjčku se žádá prostřednictvím SMS, žádost o ni je tedy rychlá stejně jako její schválení a připsání peněz na účet.