Bydlení

Klid i kulturní vyžití, to vám nabízí moderní bydlení na pražském Žižkově

Veškeré moderní zázemí a zároveň klidná lokalita, to je to, co od bydlení často očekáváme a co vyhledáváme nejvíce. Rozhodně se nemusíte zbavovat pohodlí města, abyste bydleli v pohodě a v příjemném prostředí. Důkazem toho je třeba nová lokalita Na Vackově, rezidenční čtvrť, která představuje byty moderního střihu. To vše se nachází na atraktivní adrese pražského Žižkova.

Co můžete od nového domova čekat?

Pokud se blíže podíváme na to, co vše vám nový bytový komplex nabídne, tak je to samozřejmě již zmiňovaná atraktivní lokalita. Na dobré adrese chce bydlet každý, a to zde získáte. Je tady celkem 163 bytů, které jsou v 4 rezidenčních objektech. Tyto domy přiléhají ulicím Malešická a Olgy Havlové. K dispozici tady jsou byty od 1+kk po 5+kk, které si můžete v případě zájmu rezervovat. Byty na prodej Praha 3 nabízejí rovněž dostatek soukromí, což je zajištěno díky členité architektuře a přítomností balkónů a lodžií. Okolní prostředí zároveň nabízí mnoho příležitostí pro:

  • Sport a relaxaci
  • Kulturní vyžití

Sportovat nebo relaxovat můžete v přilehlém parku Židovské pece, ale jistě vás osloví také další místní lokality, jako jsou sady na Krejcárku, Parukářka nebo cyklostezka skrz vrch Vítkov, která vede bývalým železničním tunelem.

Kulturní vyžití zde máte doslova na dosah například v podobě blízkého kina Aero, ale pochopitelně se můžete vydat i na nákupy do nedalekých Vinohrad. Zde je také množství příjemných kaváren a restaurací, kde můžete posedět s přáteli.

Lokalitu čeká další rozvoj

Lokalita toho do budoucna nabídne ještě více, protože na území bývalého nákladového nádraží Žižkov se plánuje také nové městské centrum. To nabídne další možnosti, kam vyrazit za zábavou a nákupy. Bydlení na Žižkově má nepochybně budoucnost, která může být i vaším novým domovem. Rozhodně ale neváhejte, protože se jedná o žádané byty, kterých už k prodeji mnoho nezbývá.