Novinky

Nosíte ráda sukně? Zjistěte, co k nim nosit v zimě

Zima je také vhodným obdobím pro nošení sukní, zejména proto, že jsou v obchodech k dispozici jejich něco teplejší varianty z měkkých a velmi příjemných na dotek materiálů, jako je vlna, kůže, samet, pletenina nebo dokonce kožešina. Jejich textura je ideální pro chladné a temné dny a dodává nám pocit ženskosti a smyslnosti. Podívejte se, k čemu je můžete nosit!

Boty – jaké nosit k zimní sukni?

Nejdůležitější je samozřejmě obuv, která vždy přitahuje pozornost. Při výběru bot je nejlepší zohlednit délku sukně, protože zima znamená nejen dlouhé sukně, které chrání nohy před chladem, ale také extrémně módní midi sukně a pro odvážné i sukně pod kolena. Nejlepším řešením se zdají být dlouhé kozačky, které se jistě hodí nejen ke krátké sukni, ale i k mnohem delší. Ne vždy se nám však chce nosit tento typ obuvi, ale to není problém, protože jak k midi, tak i maxi sukním se hodí mnohem kratší boty.

Sukni můžete úspěšně nosit k pohodlným koženým dámským botám kožené kotníkové boty, a také i k jiným těžším botám s vyšším svrškem na silnější podrážce. Díky tomu náš elegantní look získá trošku casualový charakter a my se budeme cítit mnohem svobodněji. Hladké a elegantní dámské kotníkové boty lze nosit k pleteným, kožešinovým a sametovým sukním a ty se silnější podrážkou a vyšším svrškem lze kombinovat dokonce i s tylovými sukněmi.

Pokud chceme zachovat seriózní a formální charakter stylizace, můžeme zvolit kožené kotníkové boty z lícové kůže na mírně vyšším sloupku, a také univerzální černé kotníkové boty, které vždy vypadají výjimečně elegantně.

Způsoby na extrémně chladné dny

Mnoho žen se v zimě vzdává nošení sukní kvůli chladu. Móda však našla účinná řešení i v této oblasti. Patří mezi ně především silnější punčocháče zateplené z vnitřní strany fleecem, které si stále zachovávají svůj jemný půvab, a také módní dlouhé ponožky. Nejvhodnější jsou klasické barvy připomínající podzim a zimu, tedy černá, šedá, grafitová, ale i hnědá nebo tmavě modrá. Dlouhé ponožky jsou obvykle vyráběné ze silnějších materiálů a mohou mít další ozdoby, které odpovídají charakteru stylizace. Můžete si také pomoci speciálními přiléhavými k tělu šortkami.

Kabát, kožich nebo snad bunda?

Jednobarevná kožená, pletená nebo vlněná sukně o rovném střihu bude vypadat skvěle s vlněným oversizovým módním kostkovaným kabátem nebo dokonce s kožichem. K takovému kompletu můžete zvolit dámské kotníkové boty nebo elegantní, dlouhé kozačky. Delší maxi sukně lze kombinovat s krátkým kožíškem nebo více vypasovaným, kratším kabátem zvýrazňujícím pas – díky tomu dosáhnete mimořádně ženského a elegantního looku. K sukním se hodí také doplňky, jako jsou svetry, šály a šátky, které ještě více chrání před chladem. Pamatujte také na pokrývku hlavy a rukavičky – pak Vám určitě nebude zima.