Novinky

Postarejte se, aby vám vaše okna dopřála ještě více prostoru

Kdy jste naposledy věnovali pozornost svým oknům? Většina lidí je čas od času umyje, ale věřte, že s nimi lze udělat tolik úprav, aby vám okna zajistila mnohem více prostoru. V mnoha domácnostech je velkým problémem absence parapetů. Když je příliš malý parapet nebo když zcela chybí, jen těžko si můžete dát na okna třeba květináče s květinami.

Vnitřní a venkovní parapety

Parapety však nemusí být jen místem na květináče, u vnitřních parapetů jde o skvělé místo, kam můžete umístit třeba rodinné fotografie, různé dekorace, rádio, klec s papouškem a mnoho dalšího. Venkovní parapety zase mohou sloužit třeba jako místo pro vaší bylinnou zahrádku, odkud si můžete nastříhat čerstvé bylinky pro vaření. Pokud dostatečně velké parapety nemáte, můžete je instalovat dodatečně a pomůže vám v tom internetový obchod Rolety-site.cz, kde si můžete koupit parapety v širokém množství provedení a to jak vnitřní, tak i venkovní. Kromě parapetů se vám nabízí také prostředky k montáži parapetů, tedy především stavební chemie.

Venkovní rolety

Většina lidí disponuje stíněním, které jim však zabírá prostor v interiéru, tedy vnitřní rolety nebo žaluzie. Ačkoliv mohou být hezké, existuje řešení, které vám nabídne mnohem více výhod a sice venkovní plastové rolety.

Z vnitřní části vám nezaberou žádné místo, snadno se ovládají a mezi jejich hlavní benefity patří tepelná izolace, zvuková izolace a ochrana před zloději. Jen málokterý zloděj by si troufl na dům s venkovními roletami. Díky větší tepelné izolaci utratíte méně za topení a zvuková izolace utlumí nepříjemné rušivé zvuky z okolí. Inspirujte se nabídkou eshopu, kde najdete kromě venkovních rolet také venkovní žaluzie a mnoho dalšího sortimentu pro vaše okna.