Novinky

Potřebujete půjčit dodávku

Hodláte se stěhovat a nemáte nikoho známého s dodávkou? Potřebujete z obchodu odvézt větší kus nábytku či lednici nebo pračku a nechce se vám čekat, až vám ji doveze prodejce? Důvodů, proč potřebovat dodávku existuje mnoho a jejím snadným řešením je využití služeb půjčovny dodávek a mikrobusů. Společnost MobilityRent má ve své nabídce několik typů vozů a poskytuje krátkodobé i dlouhodobé pronájmy za bezkonkurenční ceny.

Výhody půjčovny dodávek a mikrobusů

U vozů z půjčovny MobilityRent máte vždy jistotu, že jsou v perfektním technickém stavu a dokonale vyčištěné po předchozím zákazníkovi. Při nehodě vás čeká pouze nízká spoluúčast. Můžete vybírat z nabídky 37 dodávek a 14 mikrobusů. K vozu můžete využít služeb řidiče, který navíc hovoří anglicky. Přestěhování nábytku nebo materiálu se tak pro vás stane snadnější a časově se nemusíte na nikoho ohlížet.

Jak na dovolenou s celou rodinou?

Ještě nevíte, jak pojedete na dovolenou? Chystáte dny volna strávit s celou rodinou nebo partou přátel? Půjčovna dodávek a mikrobusů Ostrava vám svými vozy může celou cestu zpříjemnit. Jeďte na dovolenou v Česku i do zahraničí všichni společně mikrobusem a ušetříte tím značnou finanční částku za pohonné hmoty, než když pojedete několika vozy. Po cestě nemusíte na sebe čekat a nehrozí, že se vám někdo ztratí. Během dlouhé jízdy se může vystřídat více řidičů a na místo určené nedorazí nikdo unavený z řízení. Během cesty můžete plánovat společné výlety nebo si cestu zkrátit různými hrami určených na zkrácení dlouhé chvíle při cestování. Na internetu naleznete mnoho tipů a návodů. Jedete sami s partnerem, ale táhnete vše potřebné ke kvalitnímu a komfortnímu kempování? Jeďte kempovat s dodávkou a nemusíte řešit, jak vše do auta nacpete. Nikdy nevíte, jak velký suvenýr si povezete zpět domů z dovolené.