Novinky

Potřebujete zajistit profesionální potisk?

Chtěli byste poskytovat profesionální polygrafické služby? Není to tak snadné, jak se může zdát, základem je vždy disponovat profesionálním vybavením. Vaše technika bude rozhodovat o výsledné kvalitě práce, proto je vhodné na této položce nešetřit a pořídit to nejlepší na trhu. Když si vás klienti spojí s vysokou kvalitou služeb, zajisté se na vás budou rádi obracet. Mnoho lidí netuší, kde špičkovou techniku pro polygrafii hledat. Zapomeňte na běžné obchody a elektra, obraťte se na eshop Termolisy.cz, kde nakupují profesionálové.

Když potřebujete 3D termolis

Chtěli byste zajistit potisk flash disků, hrníčků, klíčenek a dalších předmětů? V takovém případě je pro vás určený 3D termolis pro sublimační potisk. Jedná se o multifunkční lis, který dokáže sublimační metodou potisknout i více předmětů najednou. Jak vlastně funguje? Je zde odsávač, který odvede ze zařízení veškerý vzduch. Vznikne vakuum, které přitiskne předmět k předloze. Nachází se zde 2 topné desky, u kterých je možnost volby práce. Díky tomuto profesionálnímu přístroji můžete zajistit potisk nespočtu předmětů. Atypické tvary předmětů zde nejsou žádnou překážkou, takže bez problémů potisknete třeba i talíře, skleněné rámečky nebo kryty telefonů.

Řezací plotry

Absolutním základem pro polygrafické služby je koupit řezací plotr. S čím si neporadí běžná tiskárna, to hravě zvládne plotr. Plotry se rozlišují podle funkčnosti, můžete mít řezací plotry, kreslící plotry, ale i řezací a kreslící plotry. Nejlepší volbou je univerzální řešení, se kterým zvládnete realizaci i těch nejobtížnějších projektů. Můžete tisknout velkoformátové výtisky a to i se složitými výřezy. V nabídce si můžete vybrat špičkové plotry za skvělé ceny. Kromě plotrů si můžete pořídit dokonce i nože do plotru. Nabídka je určena pro každého, kdo hledá profesionální řešení s nějlepším poměrem ceny a kvality, zajisté si zde vyberou i ti nejnáročnější.