Novinky

Pro doručení vaší zásilky vyzkoušejte kurýrní služby

Pokud nechcete vaši zásilku posílat přes Českou poštu, můžete využít některou z přepravních společností nebo kurýrní službu. Využít ji můžete v případě, že potřebujete rychle a včas doručit vaši zásilku, jejíž pohyb můžete také sledovat on-line. Mezi další výhody patří telefonické oznámení o doručení zásilky. Kurýrní služba v Praze a dalších velkých městech nabízí doručení již do několika hodin.

Vedle času a ceny doručení jsou rozhodující i spolehlivost kurýra, pohotovost dispečinku a citlivost k zásilce.Velmi výhodné je i objednání přepravy přes internet. Některé společnosti pracují on-line a okamžitě vám spočítají cenu a oznámí doručení zásilky.

Využít můžete nabídky celé řady kurýrních společností.

Kurýrní služba intimekuryr.cz nabízí celou řadu výhod

Kurýrní společnost IN TIME KURÝR působí na našem trhu již poměrně dlouhou dobu, za kterou získala celou řadu cenných zkušeností a tak může svým zákazníkům nabídnout velké množství výhod i různých druhů služeb. Patří mezi ně:

Standard

Služba standard nabízí doručení zásilek na území České republiky, Slovenska, Anglie a vybraných míst celého světa ve velmi krátkých časových intervalech. Doručuje vyjma dnů pracovního volna, klidu a státních svátků. Konkrétní údaje naleznete na portálu intimekuryr.cz

Expres

Na území České republiky garantuje doručení zásilky do vybraných míst ještě týž den a to v případě, že vaše zásilka bude doručena do zákaznického centra v Praze do 10:00 hodin. Obdobné podmínky platí pro Bratislavu.

Direct servis nabízí přepravu vaší urgentní zásilky kamkoli a kdykoli. Kurýr poveze pouze vaši zásilku a její doba doručení závisí na vzdálenosti příjemce. Zásilku lze posílat bez časového omezení po Čechách, Slovensku i Evropě.