Novinky

Specialista na snímače teploty

Schopnost měřit teplotu je důležitá a používá se k ní celá škála technologií. Zatímco v minulosti to byly povětšinou rtuťové a lihové teploměry, dnes už existuje škála kvalitních snímačů teploty, které lze použít v mnoha oborech. Abyste s zajistili skutečně kvalitní a spolehlivé snímače teploty, vyplatí se obrátit na specialistu v oboru, kterým je společnost MAVIS Nový Bor s.r.o. Na svém webu Mavis.cz nabízí různé snímače teploty vlastní výroby.

Jaké snímače teploty se vám nabízí?

Vybírat si můžete různé termoelektrické snímače teploty. Každý z modelů je podrobně popsaný a nechybí u něho technický list. Pokud byste potřebovali s výběrem poradit, můžete se přímo na výrobce obrátit. Možná potřebujete jiný snímač teploty. K dispozici vám jsou také odporové snímače teploty, příslušenství ke snímačům teploty, kabely a vodiče, regulátory, zobrazovače, průtokoměry aj.

Společnost je tu od roku 1993 a jedná se o zkušeného poskytovatele, který dodává snímače teploty pro různé průmysly. Cílem společnosti je spokojený zákazník a když se na ni obrátíte, bude se vám individuálně věnovat, abyste dostali takové řešení, jaké potřebujete. Jelikož jde o jednoho z nejzkušenějších výrobců v oboru, rád se o své znalosti poděli a poskytne vám kompletní poradenství. Spolehnout se můžete na vysokou kvalitu výroby a poskytovaných služeb. Ve výrobním portfoliu najdete snímače pro měření teploty od -200 °C až do 1900 °C. Ve společnosti probíhá nejen výroba, ale také kalibrace kontaktních snímačů tepoty. Samotný provoz laboratoře podléhá normě ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Silnou stránkou společnosti je zakázková výroba. Jelikož jsou požadavky klientů různorodé, tak jsou realizována řešení na míru, aby dokonale vyhovovala dané aplikaci. Více informací naleznete přímo na webu společnosti.