Novinky

Ten nejosobnější dárek? Zkuste letos nadělit fotodárky

Samolepky z vlastních fotek jako dárek

Fotodárky v sobě snoubí praktičnost s originalitou. Ať už zvolíte fotoknihu, fotokalendář, fotoplátno či jiný produkt, vždy v něm bude kus vás a vašich vzpomínek. Dáme vám tipy, jakými fotodárky uděláte svým blízkým o Vánocích radost a jak vybrat ty nejlepší snímky.

Jaké dárky s vlastní fotkou vytvořit?

Možností, jak zhmotnit vaše fotografie do podoby originálního dárku, je opravdu nepřeberné množství. Kreativitě se meze nekladou. Mezi nejoblíbenější fotodárky patří:

  • Magnetky, samolepky a klíčenky s vlastními motivy. Drobné dárky s osobním kouzlem vždy potěší. Samolepky z vlastní fotky využijete při mnoha příležitostech, díky klíčence s fotkou budete mít nejen své blízké stále při sobě. Magnetky jsou oblíbenou klasikou, drží na každém kovovém povrchu.
  • Antistresové omalovánky i maxi omalovánky pro děti. Děti i dospělí se nejen zabaví, ale podpoříte i jejich kreativitu. Dospělí uvítají i fotosešit pro různé zápisky či originální záložku do knihy.
  • Pexeso i maxi pexeso. Vybrat si můžete z pexesa s vlastními fotkami, nebo dát přednost maxi variantě.
  • Fotoknihy v pevné či měkké vazbě s vašimi vybranými snímky. Fotokniha je praktickým fotodárkem, který se dá umístit i na poličku jako hezká dekorace. Zároveň kdykoli poslouží k zalistování a zavzpomínání.
  • Fotokalendáře s motivy na každý měsíc v roce. Praktický kalendář bude vás nebo vaše blízké provázet celý rok a pokaždé připomene ty nejhezčí okamžiky.
  • Fotoplátna různých velikostí jako originální obraz z fotografie. Fotoplátno může zkrášlit jakýkoli interiér a stát se dominantou místnosti.

Jaké fotky na fotodárek zvolit?

Základem je mít dostatek kvalitních fotografií na výběr. Nemusí jít jen o prázdninové snímky, výborně poslouží i běžné momentky ze života. Proto neváhejte zachytit i obyčejné chvíle, které jsou přesto důležité a vzácné.

Nezapomínejte ani na pestrost fotek, proto se vyhněte podobným motivům. Zamyslete se, jaké okamžiky jsou pro vás a vaše blízké nejcennější, a zachyťte je nebo vyberte z archivu. Mohou to být oslavy, výlety, rodinné rituály i prosté lenošení doma. Skvělým tipem je doplnění snímků textem či komentáři, které dodají celému dárku osobitost.

Fotodárky jsou ideální pro zvěčnění vzpomínek. Vybrané fotky se promění v hmatatelnou památku, která potěší každého a bude na očích den co den. A pokud nevíte, jaký fotodárek vybrat, nakoukněte například na 24PRINT.eu, kde najdete spoustu zajímavých nápadů a pro nerozhodné i dárkové poukazy.

Přejeme krásné Vánoce a mnoho radosti ve společnosti těch nejmilovanějších!