Nezařazené

Tipy na 5 originálních dárků, které potěší každou ženu

Má vaše žena či přítelkyně narozeniny či svátek? Už nevíte, čím ji překvapit a máte pocit, že jste všechny nápady vyplýtvaly? Pokračujte ve čtení, objevíte 5 tipů na originální dárky, které potěší každou ženu.

Odpočinek a relaxace

Každá žena si jistě zaslouží, a náležitě užije, relaxaci a dávku odpočinku. Darujte vaší drahé polovičce poukaz na masáže, návštěvu solné jeskyně či welness víkend. Není úžasnější dárek než odpočinek. Pohlídejte děti a nechte vaši ženu, aby si odpočala na masáži. Uvidíte, že se vám vrátí jako znovuzrozená a bude si vážit toho, že měla naordinovaný čas sama pro sebe.

Nevšední kytice

Běžně kupujete klasické řezané květiny, které po pár dnech stejně zvadnou? Kupte tentokrát vaší druhé polovičce nevšední kytici. Ovocné kytice doplněné o čokoládu jsou dárkem, který potěší a opravdu se zužitkují. Kytice vypadají opravdu krásně a dopřejí ženám nejen estetické potěšení, ale i dávku zdraví. Zavítejte na Frutiko.cz a vyberte si kytici či jiný dárek, který zaručeně překvapí a potěší vaši ženu.

Tajný únos

Velmi originálním a vtipným dárkem je únos. Zařiďte hlídání pro vaše děti a jednoduše vaši partnerku uneste, třeba jen na jeden den či víkend, záleží na vašich časových možnostech. Vymyslete pečlivě plán a překvapte ji tím, co má ráda. Zavezte ji například na dobrý oběd, poté na výlet a nakonec ji překvapte večerním welness. Jistě bude nadšená a vždy velmi překvapená.

Album

Většinou vytváří album vzpomínek a fotografií ženy. Vytvořte proto své ženě či přítelkyni album, ve kterém vystihnete důležité okamžiky vašeho dosavadního života. Uvidíte, že bude nadšená.

Den splněných přání

Pokud nestíháte koupit dárek, ani nic připravovat, můžete sáhnout po jednoduchém, ale velmi efektivním řešení. Dopřejte vaší ženě den splněných přání, tedy že uděláte vše a splníte jí vše, co si jen bude přát.