Novinky

Tisknete ve firmě skutečně levně?

Kolik toho ve své firmě vytisknete? U některých firem je to několik papírů za rok, ale v některých se tiskárna prakticky nezastaví. V málokteré firmě počítají, kolik ročně utratí za tištěné materiály, ale mohou to být ve skutečnosti obří výdaje, které jsou tak vysoké jenom proto, že se nakupují cartridge u nevhodných dodavatelů.

Zodpovědný manažer by se měl postarat o to, aby měl nad výdaji své firmy přehled a hledal místa, kde je možné ušetřit. Většinou se kouká jen na ty největší položky a to je chyba. I u menších položek se dá ušetřit mnoho peněz a patří sem i tisk, mnoho lidí nad tím nepřemýšlí jen proto, že se náplně do tiskáren nekupují každý den. Rozdíly nákupu u různých dodavatelů jsou obrovské a vyplatí se věnovat chvilku času tomu, abyste pro firmu nakupovali tam, kde je seženete v odpovídající kvalitě nejlevněji. Hledáte například cartridge Lexmark? Porovnejte cenu svého dodavatele a následně cenu, kterou nabízí internetový obchod Tonerdepot.cz. Jedná se o jednoho z nejlevnějších a nejpopulárnějších dodavatelů tohoto sortimentu v České republice.

Umíte hledat cartridge do tiskáren?

Víte, jak správně hledat levné cartridge do tiskáren? Stačí eshop Tonerdepot.cz navštívit a následně můžete použít vyhledávací okénko, kde můžete zadat název, číslo náplně nebo tiskárny. Hledat můžete i podle značky, jednoduše kliknete na značku vaší tiskárny a následně vyberete váš model. Poté se vám již zobrazí konkrétní náplně, které si můžete vybrat. Hledání vhodné náplně zabere jen několik sekund a následně si můžete boží ihned vybrat a dorazí vám až domů nebo do firmy. Je to snadné, neutrácejte zbytečně mnoho peněz za sortiment, který se vám nabízí u Tonerdepot.cz za podstatně nižší ceny. Samozřejmostí je rychlé dodání, abyste mohli co nejdříve tisknout.