Novinky

Ubytujte se v korunách stromů, v srdci krásné horské přírody

Většina lidí ztrácí postupně kontakt s přírodou, jsme obklopeni mnoha technologiemi, které nám však nedávají svobodu, ale naopak nás ještě více uzavírají před světem. Máme stále méně času a tu chvilku volna už neumíme využít jinak než zíráním do obrazovek. Je nejvyšší čas na změnu, utéct od všech starostí, elektroniky a moderních výdobytků, které vás nečiní šťastnějšími, ale jen závislejšími. Neexistuje lepší místo, kam se vydat, než jsou luxusní domy na stromech, které jsou uprostřed krásné horské přírody.

Objevte Treehouse Ještěd

Tam daleko v lese, nedaleko obce Křížany, se nachází přepychové domy na stromě. Jsou plně vybavené, útulné, ale nenajdete v nich televizi, počítač ani nic, co by vám bránilo v tom, užívat si krásu přírody a soustředit se na to, co je v životě důležité. Nechte se vytrhnout ze svého běžného života a užijte si zážitek, který bude jedním z nejvýznamnějších. Ubytování v korunách stromů vám umožní, abyste měli bezprostřední kontakt s přírodou, neuvidíte z okna domy, ale jen vrcholky stromů a budete mít nádherný výhled na Ještěd, Bezděz i Ralskou pahorkatinu.

Po chvíli zjistíte, že vlastně ani žádnou elektroniku nepotřebujete, můžete si užívat krásné výlety, připravit si oběd na ohni a zajít třeba do venkovní sauny. Večer si můžete můžete se svým protějškem nebo s přáteli povídat nebo se třeba na terase kochat výhledem na noční oblohu a popíjet u toho víno. Bude vás obklopovat horská krajina a ucítíte, jak se vám zde vrací životní síla. Je důležité občas utéct od každodenního shonu do přírody. Příroda je místem, které nás nabíjí a je to zdroj naší životní síly. Je důležité neztratit pevné pouto s přírodou a vědět, že vám vždy nabízí otevřenou náruč, abyste zde mohli opět dobít energii. Navštivte web Treehousejested.cz a zajistěte si ubytování na stromě, které bude jedním z nejkrásnějších zážitků vašeho života.