Finance

Vyzkoušejte i vy kvalitní a spolehlivé platební terminály od Dotykačky zdarma

Dnešní firma nebo podnikatelé by měli používat platební terminály. Díky nim je umožněno zákazníkům platit i jiným způsobem, než jen hotovostí. To je pro spoustu klientů rozhodujícím faktorem, pro kterou společnost se nakonec rozhodnou, pokud mají na výběr. Nosit u sebe hotovost je totiž nepraktické. Proto, ač se to možná na první „dobrou“ nezná, se spousta zájemců o službu či zboží, které nabízíte, vydá jinam. Jen proto, že by museli platit hotově.

Vyzkoušejte platební terminály zdarma

Pokud si nejste jisti, zda je pro vás platební terminál vhodný a využijete jej, můžete využít zajímavou nabídku od Dotykačky, která právě teď poskytuje platební terminály zdarma. Jedná se o oblíbené platební terminály Dotypay a ZDARMA jsou zájemcům k dispozici na 6 měsíců. Jedná se o akci „Česko platí kartou“ a podmínky pro splnění možnosti užívat platební terminál po dobu půl roku zdarma jsou jednoduché. Musíte být OSVČ nebo firma v soukromém či neziskovém sektoru či státní správě. Druhou podmínkou je, abyste ve dvanácti posledních měsících neakceptovali platby kartou.

Zdarma vás čekají transakce do obratu 50 000 Kč měsíčně. Jakmile uplyne 6 měsíců, budete platit 0,99 % z transakce, přičemž minimální transakční poplatek za měsíc je 350 Kč.

Šikovné pokladny od Dotykačky

Uvažujte, že pro vaši firmu pořídíte novou pokladnu? I pokladny Dotykačka nabízí. Její pokladní systémy jsou jednoduché, spolehlivé a rychlé. Jedná se o kvalitní hardware, přehledné ovládání i výborný servis. Navíc vám bude ZDARMA nonstop technická podpora, jež funguje i o víkendu. Nechybí ani aktualizace softwaru.

Pokladnu si nemusíte hned kupovat. Můžete si ji jednoduše půjčit. Cena je od 310 Kč na 1 den. Můžete se přesvědčit, jak funguje, že je super, usnadní vám práci a zvýší efektivitu i obrat. Zjistíte, proč ji má více než 25 000 uživatelů v ČR.

Na webových stránkách dotykacka.cz najdete více informací jak k platebním terminálům, tak k pokladnám. Pokud se pro produkty od Dotykačky rozhodnete, jistě budete spokojeni, jako mnozí zákazníci před vámi.