Bydlení

Žižkov zve všechny mladé k poklidnému rodinnému životu

Založit rodinu, vybudovat si zázemí, najít si dobrou práci. Cíle mladých lidí jsou dnes různé, ale je pravda, že se mnohdy v uvedených bodech shodují. Mít pocit jistoty a bezpečí? Ano, nejlépe v bytě, který nám bude říkat pane nebo paní. Ten by měl být v lokalitě, která je vhodná pro mladé a nabídne spoustu kultury a zábavy, ale také dobrou společnost k tomu.

Když je pak v docházkové vzdálenosti zastávka autobusu, zelený park, restaurace, supermarket a školka, rodinám s dětmi už nebude nic chybět. Jedná se tedy o zajímavou příležitost pro všechny, kteří hledají místo, kde by se chtěli usadit.

Městská zeleň láká k procházkám

Projekt Byty u parku je zasazen do prostředí, které má k přírodě opravdu blízko. Vždy, když se budete odpoledne po práci cítit unavení, můžete načerpat nové síly v okolních parcích. Židovské pece, Parukářka, Kaizlovy sady, i o tom je dnešní Žižkov! Nedaleko bytu je pak i Vítkov, místo, které je proslulé svou historií. Stačí si už jen vybrat, jestli dáte přednost balkonu, lodžii nebo předzahrádce, kde se nabízí prostor pro levandule nebo růže.

Připraveny jsou byty dispozice 1+kk, ale i dvou, tří nebo čtyřpokojové varianty, záleží na vašich osobních preferencích. Preferujete spíše minimalistické pojetí? Nebo máte rádi, když je kolem vás spoustu prostoru? Krása se skrývá hlavně v rozmanitosti.

Blízkost přírody i dostupnost hromadné dopravy

Autobus, který vás doveze na metro, má pravidelnou zastávku doslova jen pár kroků od domu. Cesty do práce nebo za zábavou tak rozhodně nebudou o dlouhém čekání na jednotlivé spoje. Vše na sebe plynule navazuje, prodej bytů na Praze 3 s sebou přináší výbornou dopravní obslužnost. Přitom ale budete stále v blízkosti přírody, můžete si zaběhat nebo jinak zasportovat, projít se a pobavit.