Novinky

Autoservis, který vám zajistí vše pro váš vůz

Když je řeč o autoservisech, někteří řidiči jsou nadšení, protože spolupracují s kvalitním a zodpovědným autoservisem. Někteří řidiči mají však opačné zkušenosti, když jim byly dodány nekvalitní práce, bylo s nimi nelidsky jednáno nebo jim byla služba dodaná za přepálené ceny. Výběr správného autoservisu je velmi důležitý, protože každý motorista se na něj potřebuje čas od času obrátit, ať už kvůli výměně pneu, technické kontrole, pravidelné servisní prohlídce nebo opravě nových závad.

Jaký autoservis vybrat

Doporučujeme společnost AUTOKLUBY.CZ s.r.o. Ta provozuje celé portfólio autoklubů, autoservis a také je dodavatelem dílů na auta. Disponuje všemi atributy, které byste od zodpovědného servisu čekali, má profesionální tým mechaniků, služby jsou na vysoké úrovni, dbá na lidský a individuální přístup a má rozumné ceny. Společnost je sama sobě dodavatelem dílů, takže neplatíte marže navíc a většinu dílů má skladem. Sortiment jejích služeb je velmi široký, nabízí kompletní služby autoservisu, pneuservisu, také poskytuje klimaservis, instalaci tažných zařízení, instalaci sportovních a tuningových dílů a mnoho dalšího. Mezi jejími službami najdete i službu repase řízení, o co se jedná?

Repase řízení

Repase řízení je unikátní službou, která je důležitá, aby vaše řízení fungovalo zcela bezchybně. Společnost řízení odborně vymontuje zrepasuje a následně ho namontuje zpět. Při práci jsou dodrženy veškeré potřebné standardy. Dokonce dostanete 4 roky záruku a to nejen na dílčí práce, ale na kompletní službu. Při zjištění jakékoliv vady je vám vaše řízení vyměněno za nové. Pro službu repase řízení se na společnost můžete obrátit buď přímo na webu Repaserizeni.cz nebo nepřímo tak, že kontaktujete svůj autoservis a informujete ho o dané službě. Společnost následně službu dodá přímo vašemu autoservisu, který si jen naúčtuje marži. Spolupracujte s profesionály a dopřejte si pokaždé klidnou jízdu.