Novinky

Proč jsou půjčky ihned do výplaty tak oblíbené?

Asi každý z nás se v životě setkal se situací, kdy scházela malá částka do splnění nenáročného snu či jste zatoužili po nadstandardním doplňku nebo spotřebiči do vaší domácnosti, ale neměli jste dostatek peněz. Nebankovní půjčka je způsob, který využívá stále více lidí a to hned z několika důvodů. Moudře používané nezajištěné osobní půjčky mohou zaplnit mezeru ve vašem rozpočtu, aniž by riskovaly ztrátu vašeho domova nebo jiného majetku. Nenadálý výdaj, který byste byli schopni zaplatit ze své výplaty vyřešte snadno rychlou půjčkou do výplaty.

Výhody rychlé půjčky

Pokud přemýšlíte o nebankovní půjčce, zvažte její výhody a nevýhody.

Na rozdíl od leasingu na auto, hypotéky nebo studentské půjčky lze osobní půjčku využít k mnoha účelům. Půjčka může být použita k platbě za opravy aut, lékařské účty, vysněnou dovolenou – téměř cokoli, co potřebujete řešit rychle.

Nemusíte dávat zástavu. Na rozdíl od hypotéky nebo půjčky na bydlení, kterou zajišťujete váš dům, je většina nebankovních půjček nezajištěna. To je obzvláště atraktivní pro spotřebitele, kteří nemají co použít k zajištění. Online půjčka většinou nevyžaduje ani přítomnost ručitele.

Zvolte výší půjčky

Úrokové sazby na osobní půjčky jsou pevné, takže vaše platba se během měsíce nemění. Můžete si půjčit částku, kterou momentálně potřebujete.

Půjčka ihned umožňuje určit si výši půjčené částky. Ať už potřebujete tisíc nebo deset tisíc korun, ve většině případů to není problém.

Schválení úvěru je rychlé

Zatímco hypoteční úvěry a půjčky na bydlení mohou trvat nejméně měsíc, je možné požádat o osobní půjčku online a odpovědět na ni příští den nebo během několika dnů. Pokud bude schválena, peníze se obvykle vloží na váš bankovní účet během několika dnů, často ještě tentýž den. Záleží na tom, zda to vaše banka umožňuje.