Novinky

Baterie do mobilu – nový život pro váš mobil!

Stává se vám, že ráno vytáhnete mobil z nabíječky, je plně nabitý, ale už během dopoledne musíte nabíjet znovu? Nehrajete žádné hry, moc netelefonujete, ale přístroj se stejně vybíjí a mít ho neustále na nabíječce. Co dělat? Pořídit si nový mobilní telefon, možná už trochu lepší a výkonnější? Nebo vám aktuálně stačí tento typ mobilu? Možná by to chtělo jen novou baterii, protože ta vaše, už má aktuálně své odslouženo? Nová baterie je nová síla pro váš mobil. Stačí jen vědět, kde si nový kousek pořídit, objednat a máte hotovo!

Delší výdrž pro váš mobil

Mobil se v dnešní době stal nezbytným pomocníkem, díky kterému koordinujete mnoho věcí. Řešíte skrz něj nejen telefonní hovory a textové zprávy, ale také se můžete připojit k e-mailům a vyřídíte, co potřebujete, dále se můžete přihlásit do své banky a řešit vše, co potřebujete, vést si kalendář, poznámky a mnoho dalšího. Je to v podstatě takový malý počítač, možná i proto baterie svou životnost neumí prodloužit. Jsou extrémně namáhány a jako u všeho je i zde nutno myslet na výměnu. Cena nové baterky je nízká oproti pořízení nového typu telefonu. A výdrž nové baterie je skvělá. Nemusíte s sebou nosit neustále nabíječku.

Široká nabídka, ze které si vyberete

Baterie do mobilu jsou nabízeny v široké škále, takže najdete baterii přesně pro váš typ telefonu. K dispozici jsou téměř všechny značky a typy, takže problémy s výdrží vašeho mobilního telefonu můžete hodit za hlavu. A kdy je podle všeho čas vyměnit baterii za nový kousek? Kromě toho, že se mobil rychle vybíjí baterie, také špatně snáší teplotní rozdíly. Nemusí se také dobíjet na plnou kapacitu, což vám dá jasně najevo, že je potřeba koupit novou baterii do svého mobilního telefonu.