Technologie

Holosun uvádí nové lasery Holosun LS111. Co je na nich oproti předchozí verzi nového?

Holosun v nedávné době na trh uvedl nové laserové zaměřovače, které nahrazují starou řadu vyráběnou od roku 2015. Jedná se přitom o modely označované jako LS111. Zajímá vás, čím konkrétním je výrobce inovoval? 

Laser je vhodný pro pohotovou střelbu

Potřebujete střílet velmi rychle a prakticky bez míření? V tom případě by laserový zaměřovač neměl chybět ve vaší výbavě. Jedná se drobné zařízení připevněné na střelnou zbraň. Pokud si laser zapnete, stačí vám poté jen sledovat dobře viditelný paprsek. Jestliže je váš laserový zaměřovač dobře a správně nastřelený, budete během okamžiku střílet jako ostřílený střelec. A to i v případě, že jste spíše začátečník.

Nové lasery ve všech vlnových délkách

Nová řada se jmenuje totožně jako její předchůdce, tedy LS111. Na trhu je přitom k dostání ve všech vlnových délkách. To znamená, že si můžete vybírat mezi zelenou a červenou barvou a infračerveným spektrem světla. 

Z titanu nebo polymeru

Laserové zaměřovače Holosun můžete zakoupit ve dvou různých řadách: Classic a Elite. S řadou Holosun Elite se můžete těšit na mimořádně odolné provedení v řadě military grade – tyto lasery jsou zhotoveny z titanu. Laserové zaměřovače z řady Classic jsou poté vyrobeny z velmi kvalitního polymeru

Včetně užitečného příslušenství 

V balení společně s laserovým zaměřovačem obdržíte i praktické příslušenství, které se vám bude hodit pro montáž zařízení. Součástí jsou například klíče pro instalaci a klíče pro korekci horizontální a vertikální osy. Dočkáte se také držáku baterie CR1/3N a chybět nesmí ani dva aplikátory pro tekutou závlačku, která poslouží pro účinné zafixování šroubků rektifikace. Zapomenout nesmíme ani na vazelínu pro zvýšení odolnosti těchto šroubků vůči vodě a vlhkosti. 

Pro více informací ze světa kolimátorů navštivte web www.holosun.cz.