Novinky

Cíl dovolené – dovolená v srdci Rakouska je skutečným rájem

Chcete svou letní dovolenou strávit v zahraničí, ale moře pro vás není úplně tím pravým? Chcete poznávat krajinu, možná strávit pár chvil u jezera, procházet se přírodou, vyjet na jeden den do města a pozorovat památky a mnoho dalšího? Ke své cestě můžete zvolit sousední Rakousko. Je dostupné jak vlakem, autobusem tak také automobilem, není daleko a nabízí spoustu možností, jak si svůj dovolenkový čas užít. Návštěva rakouských sousedů je ideálním místem na rodinnou dovolenou, aktivní dovolenou nebo odpočinkový čas. Stačí si jen vybrat a směle do toho!

Spolková republika ve střední Evropě

Rakousko nese oficiální název Rakouská republika. Sousedí s námi na východě a hlavním městem je Vídeň, kde je spousta památek, pořádá se zde každým rokem mnoho koncertů zahraničních hvězd. Další města, pokud se dovolenou rozhodnete strávit takto, návštěvami jednotlivých měst jsou například – Linz, Salzburg, Innsbruck, Graz a další. Nemáte ještě jasnou představu o tom, kam zakotvíte? Možná vás může přesvědčit k návštěvě daného místa právě ubytování! Pod heslem Ubytování Rakousko, můžete najít velkou spoustu jednotlivých míst. Stačí jen zadat termín, ve kterém se na dovolenou chystáte, případně nějaké požadavky, které máte, a rozprostře se před vámi nabídka. Z ní je následně jednoduché vybrat takovou, která se vám bude líbit.

Krásy Bodamského jezera

Slyšeli jste už o krásách Bodamského jezera a uchvátilo vás natolik, že přemýšlíte o letošní dovolené právě zde? Jde o druhé největší jezero v Alpách. Rozprostírá se jak v Německu, Švýcarsku tak i v Rakousku. Jde o třetí největší jezero ve střední Evropě, hned po Balatonu a Ženevském jezeře. Dovolená zde přinese určitě své kouzlo. V okolí určitě najdete kempy Bodamské jezero, kde si vyberete to pravé ubytování pro vás a dovolená tak může začít!