Novinky

Naučte se pracovat s Excelem

Balíček Microsoft Office je standardní výbavou většiny majitelů počítačů nebo notebooků, ovšem málokdo s nimi umí pracovat a hlavně je plně využít zcela ke svému prospěchu, což je velká škoda, protože Word, Excel a ostatní části balíčku vám mohou velice usnadnit život. Možná byste se divili, co vše tyto programy umí. Pokud pracujete s tabulkami nebo podnikáte a vedete si seznamy nejen zaměstnanců, ale také zboží, klientů a mnoho dalšího je na čase se naučit pracovat s Excelem, který vám ušetří hodně času a téměř všechny výpočty udělá za vás.

Co vše Excel umí?

Tabulkový procesor je malý zázrak v operačním systému, který neslouží jen jen k sestavování tabulek a grafů. Kromě sčítání, odčítání, vypočítání průměru, spočítání maxima a minima a mnoha dalších matematických funkcí, pracuje Excel také s logickými a vyhledávacími funkcemi.

Chcete si usnadnit práci?

Rádi byste se s Excelem naučili pracovat, ale sami to nezvládnete a chození do kurzu není nic pro vás? Pak je pro vás ideálním řešením online kurz Excel, kde se tempo a četnost učebních hodin výuky se podřídí vám a vy se můžete učit prakticky odkudkoliv. Nejen takové možnosti objevíte na webových stránkách umimexcel.cz.

Kurzy pro začátečníky i pokročilé

Excel pro začátečníky je ideálním způsobem, jak začít a nic vás to nestojí. První ukázkové videolekce i některé kurzy jsou zdarma a vede je lektor, který má praxi dlouhou 12 let.

Ovšem pokud se chcete stát přeborníkem v používání excelu a ušetřit si tak mnoho času od počítání a ostatních účetnických činností, objevíte na webových stránkách umimexcel.cz mega kurz excelu, po jehož dokončení budete naprostým přeborníkem.

Opatřete si certifikát

Po ukončení kurzu a zvládnutí závěrečného testu, dostanete certifikát, který se vám bude hodit zejména při hledání nového zaměstnání. Zaměstnanci, kteří umí s Excelem pracovat, jsou stále více vyhledávání a ve vašem životopise se bude skvěle vyjímat.