Novinky

Co pomáhá profi sázkařům, aby byli tak úspěšní?

Ve sportovním sázení se točí nehorázné množství peněz. Je to dáno tím, že existuje obrovské množství fanoušků a ti jsou rádi, když si mohou vsadit na výsledek. Sázení je velmi zábavné a sledování utkání je následně mnohem více vzrušující, když víte, že vám výsledek může přinést více peněz. Jak asi tušíte, profesionální sázkaři musí sledování sportu věnovat víc času než ostatní, musí mít kompletní informace a sledovat všechny události a změny, které nastanou. Možná si říkáte, že to musí být velmi vyčerpávající, starat se o to, aby jim neunikla žádná podstatná informace. Dnes už je však jiná doba a nejvíce jim pomáhá SPORTS notify.

Co je to SPORTS notify?

Jde o unikátní nástroj stvořený pro sázkaře, jeho úkolem je sledovat důležité sportovní momenty a události, které jsou pro sázení klíčové. SPORTS notify zasílá notifikace pokaždé, když nastane pro systém například očekávaná sportovní událost naplňující strategii ověřenou profesionálními sázkaři, zveřejnění tiketu či analýzy od nejsledovanějších a nejúspěšnějších analyzátorů sázkařské komunity s kurzy před DROPem. Tento nástroj funguje nonstop, a když nějaká událost nastane, okamžitě vás informuje. Ušetří tak sázkařům mnoho času a starostí se sledováním a tvorbou analýz. Vaše sázkařské tipy budou přesnější a hlavně budete mít výhodu před bookmakerem. Bookmaker stanovuje kurz a průběžně ho mění, se SPORTS notify můžete vědět důležité informace dříve než bookmaker a sázet s výhodným kurzem.

Začněte využívat SPORTS notify

SPORTS notify můžete začít používat i vy a stát se s ní rychle profesionálem, mít přesné tipy a vyhrávat více peněz. Stačí se zaregistrovat na SPORTSnotify.com, vyberete si vhodný balíček a následně vám budou notifikace chodit emailem. Pokud je chcete dostávat na telefon, stačí si stáhnout aplikaci na www.sportsnotify.com/mobilni-aplikace a po registraci vám budou chodit notifikace přímo na mobil a to dokonce několik dní ZDARMA, abyste si mohli aplikaci vyzkoušet.