Novinky

Porouchaný notebook nevyhazujte, servis v Brně ho opraví

Když se notebook porouchá, je to velmi nepříjemná situace, protože mnoho lidí ho nezbytně potřebuje pro práci, pro komunikaci s ostatními, placení účtů a mnoho dalších činností. Náhle začnete problém řešit a než se rozhodnete pro nákup nového stroje, raději se obraťte na brno servis notebooku-https://www.fopanet.cz/, kde si spolehlivě poradí s každou závadou.

Výhody servisu FopaNET

Servis najdete v Brně, v ulici Hybešova 726/42. Většinu oprav řeší do druhého dne, servis je tedy rychlý, ale také levný a velmi spolehlivý. Opraví vám zde jak notebooky, tak i stolní PC. K opravám se vždy použije účinná diagnostika, aby se odhalilo, jestli vše funguje, jak má. Notebook vám zde mohou opravit nebo vyměnit vadné součástky, od displeje až po klávesnici či cokoliv jiného. Řeší zde softwarové i hardwarové opravy.

Časté závady

Mezi časté závady patří zpomalený počítač, zde se postarají o jeho úpravu, aby opět fungoval, jako když jste ho pořídili. V mnoha případech se také počítač přehřívá, to je nejčastěji způsobeno tím, že je plný prachu. V servisu zajistí jak vyčištění od prachu, tak i výměnu teplovodivé pasty. Pokud je problém se softwarem, tak to zde rychle odhalí a udělají potřebné kroky, jako například přeinstalování operačního systému. Jestliže je váš počítač zavirovaný, zajistí jeho odvirování, včetně nainstalování účinného antiviru ESET. Ntb brno servis -https://www.fopanet.cz/ přistupuje ke každému zákazníkovi individuálně a snaží se mu zajistit opravu v co nejkratším termínu, aby mohl svůj notebook používat co nejdříve. Ne vždy je při poruše potřeba pořizovat nový notebook, pokud je váš stroj pomalý nebo poškozený, zde se postarají, aby fungoval zase jako nový.