Zdraví

Co darovat sportovci k Vánocům?

Lámete si hlavu s tím, co koupit pod stromeček svým nejbližším, ale nic vás nenapadá? Pokud máte doma sporťáka, pak je tento článek určen přímo pro vás. Dnes vám totiž přinášíme několik rad a typů na to, co pořídit aktivnímu člověku pod stromeček.

Vymýšlet neustále dokola dárky se velmi brzy okouká a člověku dojde inspirace. Proto je dobré se spolehnout na jistotu, a nekupovat zbytečné blbosti. Darujte svým blízkým něco, co je opravdu potěší a udělá jim radost. Pokud dáte svým blízkým něco, co jim přinese zdraví, pak budou zcela určitě velmi rádi.stazeny-soubor-1

Možná si teď říkáte, a co když jí urazím. To je ovšem omyl. Pokud se zamyslíte hlouběji, tak právě zdraví je v našem životě to nejcennější a pokud se vám podaří vaším dárkem člověka motivovat a trochu ke zdravějšímu životnímu stylu popohnat, pak to bude jedině dobře. Vždyť cvičení pomáhá člověku nejen ke zdraví, ale zároveň také zlepšuje jeho psychická stav a celkové příjemné prožívání života.maxresdefault

Vytvořili jsme tedy pro vás pro inspiraci malý nákupní seznam podle cenových kategorií, ve kterém se můžete, ale také nemusíte inspirovat.

Dárky do 300 korun:
Cvičební guma pro posilování
Švihadlo, které dokáže zázraky
Cvičební podložka
Závaží na zápěstí
Gymnastický míč
Power Ball
Hrazda do dveří
Podpěrka na kliky
Kniha o posilování, cvičení či zdravém životním stylu

Dárky do 700 korun:
Krokoměr
Činky
Osobní tréninkový program
DVD pro domácí cvičení
Schůdky na step aerobic
Balanční deska

No a pokud chcete udělat velkou radost tak dárky nad 700 korun:
Sada činek
Stojan na činky
Posilovací stroj
Sada na jógu
TRX
Bosu
Měřič srdečního tepu
Kolo
Brusle

stazeny-soubor

Samozřejmě v těch dražších kategoriích je pak možno kupovat i jiné pomůcky, ovšem toto je takový základní nástřel, který by vám mohl v lecčem pomoci. Jak vidíte, i za málo peněz se dá sehnat poměrně pěkný dárek. Tak neváhejte a pořiďte svým nejbližším něco, co je motivuje a co jim pomůže k tomu, aby byli zdravější. Protože zdraví máme všichni jen jedno.