Novinky

Garáž nemusí být velkou investicí

Každý majitel vozu je rád, když je jeho vůz schovaný před všemi vlivy počasí a když je v bezpečí. Aby se tak stalo, tak je zapotřebí garáž. Mnoho lidí si garáž spojuje s nemalými finančními výdaji a investovaným časem do její výstavby. Garáž ovšem nemusí být drahým řešení a její výstavba nemusí být náročná. Stačí zvolit plechové garáže.

Proč vybrat plechovou garáž?

Plechové garáže jsou velmi levné, zatímco výstavba běžné garáže by vás vyšla na mnoho peněz, u plechové garáže se většinou pohodlně vejdete do 20 tisíc korun. Nejedná se o žádná nevzhledná stavení, ale o moderní a velice kvalitní garáže, které bohatě splní svůj účel. Specialistou na tyto garáže je firma StalConcept, která vám zajistí plechové garáže všech velikostí, aby plně odpovídaly velikosti vašeho vozu. Garáže samozřejmě nemusí být pouze prostorem pro auto, ale vytvoří také skvělý prostor například pro dílnu nebo pro ukládání dřeva, využití už je jenom na vás.

Garáže si můžete vybírat nejen v různých rozměrech, ale i tvarových a barevných provedeních. Může jít o klasickou garáž pro jeden vůz, ale také o dvojgaráž.

Může mít sedlovou střechu, ale i boční sklon nebo zadní spád. Co se týče barev, nabízí se vám jich celá škála, může jít o různá matná nebo lesklá provedení. Velmi krásné jsou také garáže s imitací dřeva, ačkoliv jsou plechové, budou působit jako ze dřeva. Ať už potřebujete garáž k rodinnému domu, rekreační chatě nebo pro firmu, plechové garáže jsou skvělým řešením. Firma vyrábí také kotce pro psy, které se zajisté budou hodit, pokud máte více psů. Celá garáž vám bude dovezena a nainstalována, jediné, co připravíte, tak je terén, vhodná je betonová deska, betonové patky s přesahem cca 15 cm, ale také třeba dlažba, štěrk, betonové kostky aj. Základem je, aby garáž stála na rovném terénu a byla podložena v rozích. Ukotvení vám ovšem může za příplatek udělat i samotná firma.