Novinky

Potřebujete rychle zajistit nové zaměstnance?

Když vytvoříte novou pracovní pozici, obvykle očekáváte, že ji co nejdříve obsadíte, aby váš byznys mohl naplno fungovat. Mnoho podnikatelů a firem je někdy překvapeno, když zjistí, že je hledání mnohem těžší než si mysleli. Ne každý chce na zaměstnance čekat půl roku, proto je vhodné zvolit efektivní způsob jeho hledání.

Bez pracovních portálů se neobejdete

Mnoho zaměstnanců je možné najít ve svém okolí, někteří zaměstnavatelé používají ke hledání billboardy, letáky nebo informují o nové pozici na svém webu, v rádiu či na sociálních sítích. Při hledání je třeba uvažovat tak, že čím více lidí oslovíte, tím více uchazečů se vám ozve a můžete následně vybírat z většího množství vhodných kandidátů. Většina lidí hledá práci na pracovních portálech, proto byste měli hledat zaměstnance právě zde.

Vybrat si jeden portál není vždy rozumné řešení, pracovních portálů je mnoho a lidé jich často používají více. Nejlepší volbou je spolupráce s českou společností zaměřenou na personální inzerci, 123jobs Media s.r.o.. Společnost provozuje širokou síť českých i mezinárodních pracovních portálů jako je Abecedaprace.cz, Personalistka.cz nebo 123jobs.cz, s inzercí pracovních pozic má dlouholeté zkušenosti a postará se o rychlé a především cenově výhodné nalezení nových zaměstnanců. Pracovní inzerát může vyvěsit hned na celé řadě navštěvovaných pracovních portálů, kterou jsou propojeny s vyhledávači práce, díky tomu oslovit velké množství uchazečů o práci.

Společnost zajistí inzerce práce na míru a osloví trh tak, abyste měli zaměstnance co nejdříve a je jedno, jestli hledáte zaměstnance na plný pracovní úvazek nebo jen brigádníky. Jelikož má společnost přes 400 tisíc nabídek práce od více jak 22 tisíc českých i zahraničních firem, pomůže i vám vhodným způsobem hledat pracovníky a to jak v Čechách, tak i v dalších zemích Evropské unie a Spojených států. Spolupráce se specialistou na problematiku personální inzerce je vždy tou nejlepší volbou při hledání zaměstnanců a obsazování volných pracovních pozic.