Novinky

High energy: Vše pro vysoké napětí či velmi vysoké napětí

Hledáte spolehlivou firmu, která přináší řešení především pro energetiku, průmysl či infrastrukturu? V tomto článku se dozvíte, na koho se v takovém případě obrátit.

High energy

Jedná se o specialistu na vysoké napětí a výhradního distributora ORMAZABAL pro Českou republiku a Slovensko. High energy se snaží být spolehlivým, komunikativním partnerem, který vnímá potřeby zákazníka a nabízí optimální řešení pro požadovanou aplikaci.

Snadné řešení

Svým zákazníkům přináší řešení především pro energetiku, průmysl a infrastrukturu. V jejich nabídce nechybí rozváděče VN pro primární distribuci- izolované SF6/ vzduchem, rozvaděče VN pro sekundární distribuci- izolované SF6/ vzduchem, transformátory VN, spínací přístroje VN, trafostanice a řešení Smart Grid. Pokud vás některé produkty zaujaly, stačí se na High energy obrátit. Rádi vám představí nabídku produktů a služeb podrobněji. Stačí využít kontaktních informací či kontaktního formuláře.

Profesionálové v oboru

Společnost High energy je opravdovým profesionálem ve svém oboru. Nabízí moderní a spolehlivé výrobky, skládá se jen z profesionálů, tvoří tedy profesionální tým a jsou specialisté na VN, snaží se o hledání optimálního řešení pro zákazníka, vynikají mnohaletými zkušenostmi a efektivně šetří váš čas.

High energy

Hlavním oborem High energy je samozřejmě vše pro vysoké napětí VN, či velmi vysoké napětí VNN. Týká se to především elektrozařízení, vedení elektřiny do elektrárny přes rozvodny až po elektrické kapličky a podobná zařízení například na kraji obce, ale také výrobní haly či obchodní areály. V jejich sortimentu nenajdete elektromateriál tzv. „dovnitř“ do bytu či do kanceláře. Mezi nejčastější zákazníky patří profesionálové ze středních a větších firem, popřípadě správci areálů či obecního majetku, popřípadě majitelé továren. Nejedná se o soukromé osoby či „domácí“ elektrikáře.