Novinky

Jak si užít Playstation her na maximum?

Herní konzole nabízí mnoho možností. Nejen hry, ale také streamovací služby jsou tím, co můžete na konzolích ovládat. Pokud vám v obývacím pokoji nebo vlastní herně sídlí třeba takový PlayStation, stojí za vyzkoušení PlayStation Plus. Díky prémiovému členství budete moct hrát online hry, navíc dostanete rovnou několik herních titulů zcela zdarma, a to každý měsíc. A co víc! Paměť navíc ušetří ve vaší konzoli cloudové úložiště.

Členství, které udělá váš herní život zajímavějším

PS Plus si lze sjednat na různě dlouhou dobu. Zatímco někdo si ho sjedná pouze na jeden měsíc, nabízí se také PlayStation Plus na 12 měsíců, díky kterému budete moct čerpat z jedinečných herních titulů po celý rok.

Toto prémiové členství je ideálním dárkem pro každého vášnivého hráče. A nezáleží na tom, jestli se jedná o mladíka nebo člena rodiny spadajícího do starší generace. Radost se tím udělá prakticky každému, kdo miluje strávit svůj volný čas hraním skvělých her.

Prémiové členství má pro vás řadu výhod

Je celá spousta důvodů, proč si sjednat prémiové členství PlayStation Plus. Nemluvě o tom, že mluvíme o naprosté nutnosti každého aktivního hráče, který touží pravidelně poměřovat své síly s ostatními hráči v herním světě nebo který si přeje hrát online s kamarády, kteří jsou zrovna na druhém konci republiky, ne-li světa.

Jedním z hlavních benefitů prémiového členství jsou zmiňované hry zdarma. Každý měsíc aktivnímu hráči přijdou do jeho herní knihovny dva až čtyři nové herní tituly, které pro něj jistě budou velkým překvapením.

Pokud však nebudou pro něj tím pravým ořechovým, na jiné herní tituly může získat díky prémiovému členství skvělé slevy, díky nimž se sníží pořizovací cena vytipovaných her o několik procent.

Na seznamu výhod prémiového členství je také to, že PS Plus si lze pořídit i bez platební karty. Existují totiž speciální kupony.