Novinky

Franchising: 5 důvodů, proč se dát právě na tento typ podnikání

Přemýšlíte, jak uskutečnit své podnikatelské sny? Zkuste franchising a franšízu Extéria Market. Proč je tato forma podnikání výhodná, a proč byste se do ní měli pustit i vy? Máme pět největších důvodů. Jdeme na to.

Rychlý rozjezd podnikání

Zatímco vaše konkurence nebude ještě ani na startovní čáře, vy už se budete pohybovat v oblasti prvních tržeb. Franchising totiž nabízí rychlý rozjezd podnikání. Ihned od začátku máte k dispozici potřebné know-how, máte zázemí fungující společnosti. Můžete tedy rychle vzkvétat.

Téměř nulové riziko

S tématem zázemí stabilní společnosti je spojeno také téma podnikatelského rizika. Věděli jste, že během prvního roku podnikání končí největší počet podnikatelských subjektů? Jednoduše je toho na ně časově, vědomostně i fyzicky mnoho. Vysoké nároky si pak vybírají svou daň. Vy již máte od svého franšízora potřebné informace, jak postupovat. Riziko neúspěchu je tak velmi nízké.

Vaši značku si lidé sami najdou

Známé značky, které jsou spojeny s kvalitními výrobky, si lidé sami začnou vyhledávat již od prvního dne vašeho provozu. Mohli byste prodávat podobné předměty nebo služby, a lidem by trvalo dlouhou dobu, než by k vám začali mít důvěru. Zázemí fungující společnosti je zde skutečně významnou výhodou.

Vše je připraveno

Máte jasně dáno, jaké produkty máte nabízet, jak má vypadat vaše provozovna, dokonce i smlouvy pro zaměstnance jsou již ošetřeny. Rozjezd vašeho podnikání snad nemůže být příjemnější. Nemusíte si lámat hlavu nad něčím, co již bylo vytvořeno. Koupí franšízy získáváte fungující podnikatelský model.

Odvětví, které vás baví

Franšíz je na výběr nepřeberné množství. Konečně tak budete mít možnost uvažovat nejen jako podnikatel, kdy hledáte mezeru na trhu, ale také jako konkrétní občan. Jaký sen si přejete splnit? Jaké odvětví v podnikání vás bude nejvíce bavit? Vybírejte podle toho, co je vám blízké.

Franchising je forma podnikání, která vás nadchne hned od začátku.