Novinky

Jak sledovat více zdrojů naráz? Pomůže vám v tom tento nástroj

Rádi se věnujete vylepšování domu, zajímají vás tipy pro zahradu a kutilství, ale nemáte čas chodit z jednoho webu na druhý? Stejný problém má mnoho dalších lidí. Jiné zase zajímá sport nebo ekonomika, dočtete se důležité články, ale ne všechny, takže musíte přeskakovat z jednoho zdroje na druhý, abyste měli kompletní přehled o tom, co vás zajímá. Je to někdy únavné a ze zábavy se stane jen úmorné hledání. Máme pro vás naštěstí řešení, všechny své oblíbené zdroje můžete sledovat na jednom místě.

Jak sledovat čerstvé zprávy najednou?

K tomu vám poslouží projekt s příhodným názvem cerstvezpravy.cz. Web je postavený tak, aby lidem ušetřil zbytečnou námahu a hlavně čas. Čerpá důležité informace z kvalitních webových serverů a to ve všech kategoriích. Najdete zde například zpravodajství z několika serverů najednou, všechny články pro ženy, články pro seniory, bulvární články a další. Vše je rozděleno v jednotlivých kategoriích a v každé kategorii najdete boxy podle zdrojů, kde jsou přehledně vypsané titulky nejnovějších článků, jediným kliknutím se na ně dostanete. Vidíte tak všechny zajímavé články z většího množství zdrojů na jednom místě. Po kliknutí na titulek se můžete dostat buď přímo na článek nebo se můžete podívat na související témata a další doporučené články.

Další výhody

Obsah webu si můžete přizpůsobit podle toho, co vás zajímá. K tomu slouží sekce s názvem „Moje“, která slouží k tomu, abyste si do ní vkládali jen ty zdroje, které chcete sledovat. U každého zdroje máte ikonku hvězdičky, postačí na ní kliknout a přidáte tak daný zdroj do oblíbených Máte tak k dispozici zpravodajský server, který je sestavený přesně podle vašich preferencí. Aktuální zprávy můžete sledovat i ze svého mailu, postačí si nastavit upozornění na nové články emailem a nic vám neunikne.