Novinky

Jaké módní trendy ovládnou zimu 2018/2019?

Zima už si pomalu říká o slovo. Vrcholky hor jsou již zaváté sněhem a pro vás je nejvyšší čas připravit váš šatník na příchod zimy. Co módního si však pořídit, abyste byli šik a zároveň in?

Zvířecí džungle

Velmi in budou tuto zimu zvířecí potisky a vzory. Oblečení v duchu divokosti prostoupí celou zimu. Ať už vsadíte na zvířecí potisk leopardí, zebří či tygří, neprohloupíte. Pořídit si můžete třeba kabát, sukni či svetr se zvířecím potiskem. Myslete však na vhodné kombinace těchto vzorů, popřípadě užití jen jedno kusu oblečení se zvířecím potiskem. Určitě doma najdete i odložené kousky oblečení se zvířecím potiskem. Je na čase je znovu vynosit!

Kůže a zářící outfit

Vyrazíte-li přes zimu na rande v šatech z umělé kůže, jistě neprohloupíte. Ať už si vyberete kus oblečení z kůže lesklé, hladké či semišové, každý typ bude tím správným. Chce to jen správný střih a dobře padnoucí kousek oblečení. Velmi in jsou dámské kožené bundy, které zateplené vynosíte i v zimě. Možná vás to překvapí, ale v zimě budou i velmi moderními lesklé třpytící se kousky oblečení, které se vám budou hodit nejen na diskotéku, ale tyto kousky se dostanou i do běžného šatníku. Stříbrné odlesky nebudou chybět šatům, mikinám či svetrům.

A co tvíd?

Velký návrat slaví také tvíd, materiál, který můžete považovat vskutku za starodávný. Vytáhnout tak můžete starší kousky ze svého šatníku či z šatníku vašich babiček. Těmito kousky šatník skvěle oživíte, navíc vás tvíd příjemně zahřeje.

Roztomilé perličky

Přes vánoční svátky bude velmi in červeně, zeleně a zlatě zbarvený dámský textil. Vsadit můžete i na kousky oblečení dozdobené perličkami. Takovéto oblečení vypadá nejen roztomile, ale snadno ozvláštní nudný outfit. Perličkový svetr, džíny či halenka by ve vašem šatníku chybět neměly.