Novinky

Jistá půjčka se dá sjednat i během svátečního podvečera

Dostanete ji na sto procent – a nejen to, dohodu lze uzavřít v podstatě kdykoliv, včetně víkendů.

Patnáct minut a je hotovo! Dnešní půjčky fungují doslova jako švýcarské hodinky, online žádosti lze odeslat kdykoliv během dne i noci, nezáleží vůbec na tom, zda je zrovna svátek, víkend, ráno nebo večer, polední pauza a tak podobně. Pomocná ruka je k dispozici naprosto kdykoliv, stačí si na ni jen vzpomenout! Bez poplatků předem, rychlá dohoda a krátká smlouva, to jsou hned tři výhody, kvůli nimž se o podobné věci jistě vyplatí minimálně popřemýšlet…

Bezúčelový charakter půjčky je dán zcela jednoznačně

Že byste se snad museli někde hlásit, posílat účtenky, faktury nebo útržky složenek, kterými dokážete použití půjčky ke konkrétnímu účelu? Vůbec ne, tak se v 21. století už opravdu nehraje, celý systém je totiž nastavený zcela jinak! Jistá půjčka je totiž zcela bezúčelová, tak proč se nechat zpovídat a nutit se k vyplňování dotazníků, které jsou možná až moc zvědavé? Individuální přístup ke klientům, kteří nepotřebují ručitele a příjem žádostí online kdykoliv během dne i noci, bez ohledu na státní svátky a víkendy, to už je samo o sobě výborné, že?

Splátkový kalendář si lze adekvátně přizpůsobit

Dostat jeden konkrétní termín splatnosti – a berte nebo odmítněte! Takhle se dnes nehraje, protože variabilita nabídky rozhoduje i o tom, jestli klient zůstane nebo půjde někam jinam. Trh se mění a vychází plně vstříc těm, kteří chtějí co možná nejrozsáhlejší možnosti. Které z nich si například můžete vybrat?

  • Dva tisíce korun na týden. Zaplacení složenky za elektřinu nebo mobilní paušály celé rodiny.
  • Pět tisíc korun na tři týdny. Koupit si náhradu za rozbitý mobil nebo třeba menší ledničku.
  • Patnáct tisíc korun na čtyři týdny. Malá rekonstrukce koupelny, kuchyně, dětského pokoje.

Splátkový kalendář si lze, pokud je to opravdu nutné, za malý poplatek i o něco prodloužit. Budou vám vyhovovat ještě další čtyři týdny navíc? Možnost tu je vždycky, takže jistě není důvod, abyste se budili ze snu a přemýšleli o tom, jestli budete mít na splátku 20. nebo až 22. v měsíci. Půjčka 5000 Kč je sázkou na jistotu, nebudete na ni zbytečně dlouho čekat, a ještě si stihnete při jejím sjednávání vychutnat třeba podvečerní kávu…

Důvěra je na prvním místě, jak vybrat opravdu dobře?

Důležitá je hlavně pověst, pokud o poskytovateli půjčky nic nevíte, jistě nebudete vyplňovat formuláře tak ochotně jako u nějaké opravdu dobře prověřené firmy. Bez důvěry to opravdu nejde, a to ani při obchodních jednáních nebo nákupu různorodé palety zboží. Prověřte si poskytovatele opravdu dobře, přečtete si reference, prohlédněte si pečlivě webové stránky, kterými se prezentuje navenek. I to totiž napoví mnohé!

Podmínek pro získání půjčky je opravdu jen málo

Kolik toho musíte splnit, aby byla žádost posouzena k vaší plné spokojenosti? Není se třeba čehokoliv obávat dopředu, protože i zákonné podmínky pro klienty nebankovních společností poskytujících krátkodobé úvěry jsou poměrně skromné. Přibyla sice povinnost doložit trvalý příjem, zde je ale prvořadým cílem ochrana samotného spotřebitele.

Půjčka? Ano, ale vždy raději s rozmyslem!

Nutností je také identifikace žadatele, což je důvod zcela pochopitelný – stejně jako ověření bankovního konta, na které se vyžádané peníze vyplatí. Vše je ale jen otázkou minut, v podstatě jde o formalitu. Stejně jako požadavek na plnoletost klientů, kterou vyžaduje zákon. Mimochodem, sjednávejte si jen takovou půjčku, o které víte, že nebude působit potíže se splácením. V opačném případě se vystavujete riziku dluhové pasti, z níž je úniku jen opravdu těžko (a je třeba jedním dechem dodat, že i za relativně dlouhou dobu).