Novinky

Energetické nápoje jako součást reklamní kampaně

Propagovat vaši firmu můžete nejrůznějšími způsoby. K reklamně slouží tradičně samolepky, nákupní tašky z igelitu, papíru či textilu, nejrůznější drobné předměty, ale také pro někoho možná netradiční věci, jako jsou například alkoholické i nealkoholické nápoje. Vkusná reklama může i z různých drinků vytvořit reklamní nápoje. Společnost Société nabízí možnost umístit logo či obrázek na etikety plechovek a lahví s nápoji.

Energetické nápoje

Bez této specifické skupiny nápojů se neobejdou jak profesionální, tak amatérští sportovci. Ovšem v dnešní hektické době si spousta lidí neumí představit, že by bez nich mohli vůbec přes den fungovat. Sportovcům pomáhají energetické nápoje doplnit sílu a energii a také zvýšit svou výkonnost. Rovněž pro běžný denní život jsou pro spoustu lidí energetické nápoje nepostradatelné. Společnost Société nabízí reklamní energetické nápoje v různých typech obalů, zejména v plastových lahvích a plechovkách. Pokud se pro tento způsob reklamy rozhodnete, budete mít jistotu, že vaše logo nikdo nepřehlédne.

Pivo v plechovkách

Nejen milovníci piva, ale i jiní lidé vědí, že tento zlatavý mok je jedním z nejlepších energetických nápojů. Obsahuje spoustu látek, které jsou pro tělo prospěšné a dokáže doplnit energii po sportovním výkonu či po vykonání těžké fyzické práce. Proto jsou plechovky s pivem ideálním reklamním předmětem. Firma Société nabízí reklamní pivo nejrůznějších značek, takže účinnou reklamu vaší společnosti budete mít zaručenou.

Alkoholické nápoje

Žádný raut či podnikový večírek se neobejde bez alkoholických nápojů. Jejich konzumace v rozumné míře dokáe uvolnit atmosféru a zlepšit náladu účastníků. Pokud budete pořádat neformální setkání s obchodními partnery, stálé klienty nebo zákazníky, můžete toho využít k propagaci své firmy. Společnost Société nabízí pestrý sortiment reklamních alkoholických nápojů, kterými své hosty pobavíte a zároveň si uděláte i dobrou reklamu. Reklamní alkohol může být také vhodným dárkem pro nejlepší klienty a zákazníky.