Bydlení

Toto jsou ty nejzajímavější nemovitosti k prodeji v Roatanu

V současné době chtějí lidé hlavně investovat. Chtějí jakýmkoli způsobem investovat své těžce naspořené peníze, chtějí je zvýhodnit. Pokud i vy patříte k těm, kteří touží zvýhodnit své úspory, měli byste investovat. Samozřejmě neinvestujte jen tak do něčeho – investuje do něčeho, co slibuje velké zvýhodnění. Jenže velké zvýhodnění bude chtít velký risk – svět investování bez risku bohužel neexistuje. Pokud byste tedy chtěli investovat do něčeho, co přináší skutečně velké zvýhodnění, co třeba popřemýšlet nad investicemi?

V současné době se hojně investuje do nemovitostí na Roatanu. Roatan je krásný ostrov v Hondurasu, kam jezdí každým rokem skutečně mnoho turistů. Na ostrově Roatan se najdou skutečně nádherně čisté pláže, kde písek je svěží, jemný a příjemný. Taky se zde setkáte s nádherně čistě modrým mořem, které je skutečně jedinečné.

Jelikož sem lidé jezdí skutečně hojně, co takto investovat do nemovitostí právě zde? Přinášíme vám pár míst, kde se vyplatí mít apartmán. Koupi takového apartmánu vám zprostředkuje firma Reality Roatan.

• CARIBE TESORO – STUDIO

Kromě apartmánu si můžete koupit rovnou studio. Jedno z těch nejatraktivnějších studií se nachází na Roatanu a jmenuje se „CARIBO TESORO“. Toto místo je vytvořeno pro ty, kteří chtějí investovat a vsadit na jistotu.

Zdejší studio se nachází skutečně jenom pár kroků od pláže West Bay. Navíc touto investicí neuděláte chybu – zde vyhledává své ubytování nejvíce lidí.

• WEST BAY VALLEY

Nejzajímavější pozemky se stejně nachází u pláže West Bay. Průměrně zde koupíte pozemek od 115 USD za metr čtvereční. Můžete zde vybudovat bary, restaurace či půjčovnu surfů, pokud bude třeba. Samozřejmě si zde můžete vybudovat i apartmány nebo chatu, kde budete ubytovávat zájemce. Jelikož se nachází skutečně hned u nejoblíbenější pláže v Hondurasu, nemusíte nabízet nízké ceny. Lidé si za toto místo rádi připlatí.