Novinky

Kam letos vyrazit na dovolenou? Třeba do Španělska na motorce

Přemýšlíte, kam letos vyrazit na dovolenou? Pokud se řadíte mezi milovníky dobrodružství a adrenalinu, máme pro vás tip. Můžete se totiž vydat do Španělska, vypůjčit si zde motorku a následně si užít spoustu zábavy.

Kam přesně se ve Španělsku vydat

Španělsko je krásná země, která má rozhodně co nabídnout. Pokud si ji chcete prohlédnout ze sedla pořádně silného stroje, můžete zavítat například do španělské vesničky Seradilla, která se nachází kousek od Plasencie.

V této vesničce sídlí základna motoškoly, ve které si můžete jednoduše zapůjčit motorku od českých instruktorů. Pokud budete chtít, rádi vás na základnu dopraví přímo z madridského letiště, abyste si s cestou nemuseli dělat téměř žádné starosti. 

Z jakých motorek můžete vybírat

Přímo na španělské základně si můžete vybrat hned z několika silných strojů, které jsou jako stvořené pro chvíle zábavy. Konkrétně se jedná o motorky: BMW F 750 GS, BMW F 850 GS, BMW R nine T Pure, BMW R nine T Scrambler a 2 BMW R 1800 Classic.

Výhodou této motoškoly je fakt, že si každý den můžete půjčit jinou motorku. Nemusíte tedy celou dovolenou strávit pouze na jednom stroji. Díky tomu si snadno vyzkoušíte spoustu různých možností a budete mít jistotu, že vás jedna motorka jen tak neomrzí.

Na kolik vás taková dovolená přijde

Cena dovolené se samozřejmě odvíjí od vašich výdajů za ubytování a stravování. Záleží tedy na vás, zda chcete celý výlet pojmout nízkonákladově nebo si pochutnat na těch nejlepších španělských specialitách.

Co se týče samotného půjčovného, vychází na 4 500 Kč za celý den. Opět tedy záleží na tom, na jak dlouho se na dovolenou vydáte a zda budete chtít na motorce trávit každý den, nebo si krásy Španělska užijete i pěšky.

Více informací ze světa motorek najdete na www.prijdteseprojet.cz.