Cestování

Kam na dovolenou k moři? Chorvatsko se vám bude líbit!

Dovolená je pro někoho doba, kdy poznávají nová místa, tedy jezdí z místa na místo, sledují památky, kostely, hrady, zříceniny, přírodní úkazy a mnoho dalšího. Ze dne na den se přesouvají, chtějí toho za několik dní poznat velkou spoustu. Aktivní dovolenkáři, kteří chtějí spoustu zažít a prožít. Druzí lidé zase berou dovolenou jako možnost vypnout a odpočinout si. Maminky vidí cestu, jak si odpočinout od vaření, dovolit dětem zmrzlinu i dopoledne. Prostě vypnete, odpočinete si od všeho, načerpáte energii.

Dovolená od slova dovolit si

Na dovolené si mnohdy vyhodíte z kopýtka. Neřešíte, jestli něco je o pár korun dražší, zmrzlinu si dáte tak, jako tak, když děti chtějí ještě cukrovou vatu, tak proč ne. Vy také ochutnáte místní pivo, možná nějakou tu specialitu. A že jsou to kalorie navíc? To moc na dovolené neřešíte! Proč taky, že? Už víte, kam to bude v letošním roce? I když je do prázdnin ještě dlouhá doba, plánovat už můžete!

Dovolená levně. To je pro letošní rok váš základ? Chcete někam k moři, ale zároveň nechcete, aby vás to finančně zruinovalo. Máte v plánu vybírat levná místa, místa, kde není běžný život dražší, než u nás. Uspořit chcete také například na ubytování, na cestě a podobně. Zkrátka, přemýšlíte nad tím, kam vyrazit. A může to být letos Chorvatsko! To je stále v kurzu – nádherná příroda, dostupné místo autobusem i autem!

Ubytování můžete vybírat z široké škály. Zvolit můžete jednoduché ubytování v kempu, kde opravdu hodně uspoříte. Můžete bydlet také v soukromém typu ubytování, v penzionech a podobně. Zájezdy chorvatsko přinášení spoustu možností, kam se vydat, kde se ubytovat a také to, jak cestovat do Chorvatska a přitom nezruinovat váš finanční rozpočet. Naplánujte si svou dovolenou už nyní! A můžete se začít těšit, až v létě vyrazíte!