Bydlení

Elegantní a praktické markýzy a žaluzie

Terasy a balkóny jsou místa, kde si rádi posedíme. Mnohdy nám ovšem pohodu kazí prudké sluneční paprsky. Sluníčko je sice příjemné, ovšem nesmí jej být příliš. Tomu lze ovšem snadno zabránit, když si pořídíte markýzu. Ve městě automobilů jsou k dostání markýzy Mladá Boleslav, stejně tak i v jiných městech. Nadměrnému pronikání slunečních paprsků do místností zase mohou zabránit venkovní žaluzie. Přínos žaluzií je nejen v regulaci světla, ale i v úspoře nákladů na vytápění a v neposlední řadě chrání dům před nezvanými hosty v době naší nepřítomnosti.

Venkovní žaluzie

Tento typ stínící techniky je na výběr v mnoha variantách, takže můžete venkovní žaluzie přizpůsobit jak charakteru domu, tak i barvě jeho fasády. Rovněž široká je nabídka tvarů lamel nebo druhů ovládání, které je buď manuální nebo motorické. Z hlediska komfortu a pohodlí je ideální dálkové ovládání, které lze zkombinovat i s ovládáním osvětlení nebo vytápění interiéru. Výhodou venkovních žaluzií je i možnost větrání.

Venkovní rolety

Dalším typem stínící techniky od výrobce CLIMAX jsou venkovní rolety. Jejich pomocí můžete regulovat množství světla, případně si v ložnici vytvořit naprostou tmu. Navíc venkovní rolety ochrání okna před prudkým deštěm, kroupami i UV zářením. Ocení je hlavně paní domu, neboť na čerstvě umytých oknech se po dešti nevytvoří obligátní šmouhy. Venkovní rolety jsou ovšem i účinnou ochranou výloh obchodů nebo rekreační chaty, neboť odradí případného zloděje. Venkovní rolety či venkovní žaluzie Praha 8 i v jiných částech Prahy i dalších měst mohou být i elegantním doplňkem jednotlivých domů a zkrášlit celou ulici nebo městkou čtvrť.

Markýzy a další stínící technika

Produkty firmy CLIMAX zlepšují lidem život, zajišťují příjemné soukromí i šetří energií. Vedle venkovních žaluzií, rolet nebo sítí proti hmyzu jsou to hlavně skvělé markýzy, které vás ochrání před palčivým sluníčkem při posezení na terase či balkóně. Na výběr je několik typů, které se liší jak způsobem ovládání, tak jejich kotvení.