Novinky

Když se pečivo vyrábí s láskou k řemeslu, vždy chutná lépe

Pečivo tvoří a vždy tvořilo základ českého jídelníčku, tedy především chléb, která je už odedávna považován za boží dar a nezbytnost na rodinné tabuli. Dříve bylo běžné, že se veškeré pečivo vyrábělo ručně, ovšem na trhu došlo k tomu, že se hledaly možnosti, jak zlevnit výrobu. To vedlo k tomu, že většinu práce dělají stroje a pro výrobu pečiva se používají suroviny, které jsou nejlevnější. V supermarketech a hypermarketech si tak často koupíte pečivo, které je chuťově na míle vzdálené tomu, jak by mělo chutnat.

Ochutnejte chléb z rodinné pekárny

Proč byste se měli odbývat tím nejlevnějším pečivem z levných surovin, když si můžete dopřát chléb, který se skládá z těch nejkvalitnějších surovin a okamžitě vás omráčí svou vynikající chutí. Tak chutná ručně vyráběný chléb z rodinné pekárny NÁŠ CHLÉB, která si zakládá na 22 let dlouhé tradici. Připravuje více než 20 druhů chleba, každý projde rukama pekaře a přísnou kontrolou. Kromě nejlepších surovin se pří výrobě dbá na zpracování a zrání těsta. Do těsta je používán pouze vlastní žitný kvas, který stojí za tajemstvím výsledné chuti a vůně každého chleba. Kvas je vedený dvoustupňovou metodou a při druhém stupni výroby provádí mistr pekař šlechtění chuti. Pekárna pro vás vyrábí nejen různé druhy chleba, ale také další pečivo, jako třeba staročeské housky a rohlíky, cornové pečivo, ciabatty, focaccie, koláče, marokánky, perníky a mnoho dalších výborných dobrot, na kterých si zajisté rádi pochutnáte.

Je důležité vědět, kde si můžete dobré pečivo pořídit. Rodinná pekárna NÁŠ CHLÉB má pobočky po celé České republice a pravděpodobně i v místě vašeho bydliště nebo blízko něj. Objevte všechny pobočky přímo na stránkách pekárny Vasepekarna.cz. Dopřejte si ten nejlepší požitek z konzumace pečiva a navštivte pekárnu, pro kterou je kvalita a chuť pečiva vždy na prvním místě.