Novinky

Kvalitní mytí aut v automyčce BKF CarWash

Rozšiřujete sortiment služeb Vámi provozované čerpací stanice a rádi byste pořídili také modulární mycí boxy? Pak zvažte koupi modulárních mycích boxů automyček společnosti BKF CarWash. Tyto automyčky byly vyvinuty tak, aby odpovídaly potřebám mytí aut v lokalitách s nízkou až střední intenzitou mytí. Bezkontaktní myčky v poslední době stoupají na oblibě a jsou nezbytnou součástí všech čerpacích stanic, stanic technické kontroly či pneuservisů, které chtějí nabídnout svým klientům prvotřídní služby. Rozhodnete-li umýt Vaše vozidlo v myčce BKF CarWash, získáte jistotu, že Váš automobil bude umyt bez jakéhokoliv poškození.

Automyčka BKF CarWash disponuje šesti mycími programy, které se postarají o základní mytí aut až po nabídnutí nadstandardních mycích služeb. Programy mytí automyček se postarají o předmytí s turbo postřikem, základní mytí, oplach zbytků nečistot, navoskování i závěrečný oplach. Nakonec můžete využít bonusový program, který se postará o postřik ráfků. Tento mycí program umožňuje odstranit nánosy a usazeniny z brzdových čelistí. K mytí se používá změkčená voda pod nízkým tlakem. Více informací o jednotlivých mycích programech se dočtete zde bkfcarwash.cz.

Při pořízení automyček BKF CarWash budete moci Vašim klientům nabídnout bezhotovostní placení, které se do České republiky dostává pomalu ale jistě ze západních států. Společnost BKF CarWash poskytuje také možnost využití vzdálené správy automyčky a dohled přes internet. Tento program kombinuje výhody automatického oznámení a vzdálené správy a podpory obchodního rozhodnutí na základě nejdůležitějších informací. Pro majitele služebních vozidel byl vyvinut BKF věrnostní program.