Novinky

Letos můžete strávit dovolenou v Itálii v privátní vile

Chystáte se do Itálie? Pak patříte k mnoha dalším turistům, které tato země uchvátila svým půvabem. Itálie má své jedinečné kouzlo a je jedno, do jakého regionu se chystáte, do Itálie můžete cestovat celý život a pokaždé vás něčím překvapí. Pokud jsou vaše dovolené podobné a chtěli byste změnu, vyzkoušejte letos dovolenou v Itálii v pronajaté vile. Dovolená v Itálii nemusí být jen v hotelovém apartmá, soukromá vila vám dopřeje maximální luxus a pohodlí, jaké v hotelu nezažijete.

Proč si pronajmout dům v Itálii

Hotely jsou někdy moc hezké, ale sdílíte je s mnoha dalšími turisty, kteří jsou někdy hluční. Musíte se dělit o společné prostory, dodržovat hotelový řád a máte mnoho omezení. V pronajatém domě žádná pravidla nejsou, užijete si klidnou a pohodovou dovolenou, při které budete mít dostatek soukromí a o nic se nemusíte dělit. Pronajmout si můžete krásnou vilu u moře, domek s bazénem a zahradou, domy vhodné pro lidi s pejsky, ale i skutečně luxusní vily. Co se týče cen za pronájem, ty se velmi liší a nemovitost si můžete vybrat i podle vašich cenových možností. Pronájem rekreačního domu v Itálii nemusí stát více, než byste utratili za hotelový pokoj.

Jak si pronájem zajistit?

Pronájem domu v Itálii je velmi snadný a výběr i s rezervací vám nemusí zabrat více než pár minut. Stačí navštívit portál https://cz.italicarentals.com/, kde naleznete všechny volné nemovitosti v Itálii. Pomocí filtru zadáte svá kritéria a následně můžete vybírat z výsledků takové nemovitosti, které pro vás budou nejlepší. U každé nemovitosti je kompletní info, od vybavení až po vzdálenost od moře a mnoho dalšího. Prohlížet si můžete i fotografie, abyste měli kompletní představu, jak bude vaše dovolená vypadat. Proč jezdit do hotelu, když můžete mít celý dům. Užijte si krásnou dovolenou ve dvou nebo s celou rodinou v pronajatém domě, možná se vám tento typ ubytování zalíbí natolik, že jiné ubytování už ani chtít nebudete.