Bydlení

Malešický háj – bydlení v příjemné lokalitě, kterou si zamilujete

Projekt Malešický háj dává vznik jedinečným bytům, které nabízí to nejlepší pro bydlení. Spojením perfektní lokality, moderní architektury a stavby tradičními způsoby vzniká místo pro život, kde najdete vše, co potřebujete.

Malešický háj

Malešický háj je osobitým rezidenčním projektem, který zaujme každého, kdo hledá bydlení v soukromí a klidné přírodě. Nabízí pouhých 107 jednotek v pěti bytových domech. Prioritou je vytvoření jedinečného místa, kde bydlení bude pohodlné a bezpečné. Na výběr je z garsoniér s plochou od 31 m2 až po střešní penthousy s plochou přes 139 m2. Ke každému bytu navíc náleží předzahrádka, balkon, nebo terasa. Podzemní podlaží pak nabídne sklepní kóje a garážová stání.

Skvělá lokalita

Malešický háj je lokalitou s bohatou historií, kterou čeká skvělý rozvoj. Vše přitom probíhá s pokorou a promyšleností – s ohledem na vyváženost kapacity a proporcí. Nechte se těšit každodenním výhledem do Malešického lesa a blízkostí přírody. Přitom si však můžete užívat výhody města, jako jsou bohaté služby, ať už jde o nákupy, lékaře, školy a školky či aktivity pro volný čas, pro děti i dospělé. Koupě bytu na Praze 10 je skvělou investicí.

Místo pro život

Bydlení v přírodě, a přitom pouhých pár minut od centra dění v srdci hlavního města – to nabízí projekt Malešický háj. Komfort bydlení v klidné přírodě s výhodami města na dosah je jedinečný a zamiluje si ho každý. Ke koupi už je dostupných jen málo bytů. Pokud toužíte po vlastním bydlení, je nejvyšší čas vybrat z volných bytů ten, který se stane vaším domovem.

Lokalita Malešického háje nabízí skvělé možnosti pro každého, kdo hledá komfortní bydlení se soukromím a přírodou na dosah. V okolí najdete bohaté možnosti pro práci i volný čas, koníčky a vše, co máte rádi.