Novinky

Mobilní aplikace – kde si je pořídit a co získat?

Slovo aplikace dnes už poměrně zlidovělo a většina lidí přesně ví, co je tím myšleno. Podobně jako hovorové appka dnes nepřekvapí jen tak někoho. Mobilní telefon se stal součástí našich životů a tím pádem se většina věcí převádí do jejich systémů. Podobně jsou na tom různé obchody a služby, které se snaží mít systémy dostupné také pro mobilní přístroje. Aby pro zákazníky nebyl problém objednat si jídlo, oblečení, pračku, fén nebo třeba už i kadeřníka přes aplikaci v mobilním telefonu. Jednoduše, kdekoliv se právě nacházíte a bez nutnosti zapínat notebook nebo počítač.

Mobilní eshopy jako krok kupředu

Aplikace dnes už existují takřka na všechno a chcete-li jít s dobou, pak i pro svou firmu či podnikání volíte také aplikaci do mobilu. Nevíte si s tím rady? Obraťte se na odborníky, kteří svému řemeslu rozumí a pomohou ve všech ohledech. Firma BABA Tumise s.r.o. je jedním z nich! Aplikace bude fungovat jako samostatný eshop a sdílí jen data, která mu poskytnete. Aplikace pro eshop se následně napojí na stávající eshop, takže získáte příliv nových zákazníků a nových objednávek. Přemýšlíte nad tím, kolik může taková nová služba a zhotovení stát?

Akce, kterou se vyplatí využít

Společnost BABA Tumise s.r.o. přináší zákazníkům akci, ve které získáte aplikaci do konce roku za zvýhodněnou cenu dvaceti tisíc korun bez DPH. V rámci předprodeje získáte obě aplikace (Android i iOS) v jedné ceně. K tomu navíc také kredit v hodnotě pěti tisíc korun na reklamu na google play (50 – 100 uživatelů), provoz API a aktualizace na rok v ceně pěti tisíc korun. Po novém roce bude jedna aplikace v ceně pětatřiceti tisíc korun bez DPH. Konkurenční firmy si za podobné řešení berou někdy až šestkrát víc. Tvorba mobilních aplikací tak může vyjít opravdu draho. Porozhlédněte se po nabídce a využijte BABA Tumise s.r.o.