Novinky

Zajištění ubytování v Chorvatsku

Při vyslovení pojmu dovolená Chorvatsko se každému vybaví prosluněné pláže omývané průzračnými vodami Jaderského moře. Proto se může zdát nemístné, mluvit o zajištění ubytování v Chorvatsku v nastávajícím předvánočním čase, kdy spíše sháníme dárky pod vánoční stromeček. Ale právě proto můžete svou rodinu překvapit originálním vánočním dárkem v podobě letní rodinné dovolené u moře. Výběr vám usnadní největší a nejlepší český katalog soukromého ubytování v Chorvatsku, který si můžete otevřít v pohodlí svého domova na internetu pod heslem ubytovanivchorvatsku.cz.

Co katalog nabízí?

Především velké množství ubytovacích možností v luxusních hotelech, soukromých penzionech či apartmánech. Ubytování si můžete zajistit v předstihu třeba již nyní, protože tento katalog nabízí jednu bezkonkurenční výhodu. Podmínky budete totiž dojednávat přímo s majitelem objektu a nikoliv s cestovkou, které byste ještě platili za zprostředkování provizi. Nejprve se tedy musíte rozhodnout, ve kterém regionu a konkrétní lokalitě chcete dovolenou strávit. Tento údaj uvedete do příslušné kolonky spolu s termínem pobytu a počtem osob, pro které budete chtít ubytování zajistit. Nakonec napíšete svou e-mailovou adresu, na kterou vám budou docházet nabídky ubytování. Jakmile si vyberete pro vás tu nejvhodnější, můžete se s majitelem domluvit na všem ostatním.

Další informace v katalogu

V katalogu najdete celou řadu nejrůznějších informací o Chorvatsku. Z nich si vyberou všichni, kteří chtějí navštívit Chorvatsko autobusem, vlastním autem nebo třeba letecky. Zvláště motorizovaní turisté uvítají mapy, aktuální informace o dopravní situaci, o nových trasách. Můžete si přečíst zajímavé tématické články o této krásné zemi a také se dozvědět zprávy o počasí. Součástí katalogu je nově diskusní fórum o Chorvatsku, kde si můžete přečíst recenze jiných turistů a vyměňovat si vzájemně své názory, postřehy a zážitky.