Novinky

Nebankovní půjčky jsou zde pro každého

Zvažovali jste někdy půjčku? Dostali jste se v minulosti do situace, ve které jste nemohli jinak, než si půjčit? Půjčky dnes nejsou nic, za co bychom se měli stydět. Půjčky jsou naopak záchranou v mnoha okamžicích v životě. Zatímco v minulosti řada lidí upřednostňovala klasické bankovní úvěry, dnes tomu tak není. Dnes jsou daleko atraktivnější nebankovní půjčky, s nimiž jste se možná setkali třeba v televizních reklamách nebo na internetu.

Obecně se dnes půjčky dělí na bankovní a nebankovní. Zatímco bankovní poskytují banky, za nebankovními půjčkami stojí nebankovní instituce a společnosti. Stejně jako bankovní půjčky mohou být spotřebitelské nebo pro podnikatele, i nebankovní půjčky jsou pro podnikatele i pro osobní účely. Nabízí je třeba společnost PROFI CREDIT, která byla Českou národní bankou označena za důvěryhodnou.

Spotřebitelské půjčky PROFI CREDIT

Po spotřebitelských půjčkách sáhneme většinou ve chvíli, kdy potřebujeme peníze na rekonstrukci, na koupi nového nábytku, na opravu automobilu nebo třeba na svatbu. I svatba bývá poměrně nákladná, ne každý na ni má naspořené peníze. V každé takové situaci (a samozřejmě i v jiných situacích) si člověk může požádat o půjčku PROFI CREDIT, kterou lze získat i ve výši 166 tisíc korun, a to už je opravdu suma, která leccos uhradí.

Půjčky PROFI CREDIT jsou typické tím, že je možné u nich odložit splátky nebo že se velice snadno vyřizují jen za pomoci několika dokladů. Nově si k nim můžete také zřídit pojištění schopnosti splácet, které vás podrží v případě ztráty zaměstnání nebo dlouhodobé nemoci.

Podnikatelské půjčky PROFI CREDIT

Společnost PROFI CREDIT nabízí i půjčky pro podnikatele, respektive podnikatelské půjčky, které jsou určené byznysmenům, jež se ve světě podnikání pohybují déle jak půl roku. Ti mohou získat půjčku i ve výši čtvrt milionu korun, kterou lze použít třeba na rozvoj firmy nebo k jiným podobným účelům.

Opět platí, že vyřízení půjčky je zcela snadné a jednoduché.