Novinky

Mobilní aplikace a důvody, proč do ní investovat

Už jste slyšeli o tom, že je možné investovat do vlastní mobilní aplikace? Ať už vlastníte firmu ve službách, provozujete muzeum nebo jste starostou obce či města, mobilní aplikaci na míru můžete mít i vy a bude vám rozhodně přínosem. V současné době zejména firmy mezi sebou zápasí a chtějí se dostat ze stínu své konkurence. Jenže ono to není tak snadné, když většina firem investuje do stejných nebo podobných reklam. Pokud jste majitelem nějaké firmy a chcete se dostat před konkurenci, doporučujeme právě mobilní appku, díky které uděláte doslova sedmimílový krok před konkurenci.

Jak jsme ale zmínili, mobilní aplikace nejsou jenom pro firmy bez službách. Ocení je i města a obce, jež prostřednictvím mobilních aplikací na míru informují občany o aktuálním dění a o blížících se událostech. Také se využijí v restauracích, v hotelech nebo v muzeích či na festivalech.

Pakliže jste pro mobilní aplikaci pevně rozhodnuti, obraťte se na firmu PEPIAPP, která se zaměřuje na tvorbu mobilních aplikací a jejich následný vývoj. Aplikace jsou vytvořeny jak pro operační systém Android, tak pro iOS. Jestliže ale nejste ještě pevně rozhodnuti, prozradíme vám důvody, které vás jistě přesvědčí.

Reprezentativní webová stránka už nestačí

Jelikož dnes už nestačí mít jen reprezentativní webovou stránku, musíte mít něco navíc. A to “navíc” je právě mobilní aplikace, která vás, jak již bylo zmíněno, dostane ze stínu vaší konkurence a vaši konkurenci dostane do vašeho stínu.

Mobilní aplikace využívá všechny funkce telefonu

Mobilní vlastnosti mají celou řadu skvělých vlastností. Jednou takovou vlastností je i to, že využívají všechny funkce telefonu. Mohou tedy zákazníkům nebo potencionálním klientům odesílat oznámení nebo připomínky různých akcí či slev. A to zákazníci ocení, ostatně v konečném důsledku to oceníte i vy.

Plně se přizpůsobí zařízení, do kterého jsou staženy

Další skvělou vlastností mobilních aplikací je to, že se plně přizpůsobí zařízení, do kterého jsou stahovány. Nezáleží tedy na tom, jestli jsou staženy do mobilního telefonu nebo do tabletu, přizpůsobí se.