Novinky

Nebojte se montáže destičky na RMSc platformu kolimátoru. Prozradíme vám, jak na to

Při montáži vybraných kolimátorů budete potřebovat speciální montážní destičku. Je ovšem třeba rozlišovat rozdíly mezi RMR a RMSc destičkou. Zjistěte více v následujícím článku. 

RMR a RMSc destička: jaké jsou mezi nimi rozdíly?

Krátké palné zbraně se těší stále větší popularitě. Na trhu přitom v současné době najdete širokou škálu malých kvalitních kolimátorů, které najdou uplatnění u kompaktních a subkompaktních pistolí

Holosun v současné době vyrábí pro RMR platformu několik kolimátorů. Pokud si ale pořídíte subkompakt, budete pravděpodobně bojovat s jeho užším provedením. Vzhledem k tomu nebude možné RMR destičku použít. 

Vsaďte na novou destičku českého výrobce

Problém RMSc řešení s použitím Holosunu spočívá v zadních vymezovacích bodech. Právě ty totiž brání správnému dosednutí kolimátoru na závěr zbraně. 

Zmíněná montážní podložka se dokáže ujmout funkce podložky, vytvořit rovinu a tím pádem i umožnit instalaci kolimátoru HS407K X2 a HS507K X2. 

S jakými zbraněmi ji můžete použít?

Montážní destičku využijete prakticky pro jakoukoliv pistoli, která využívá RMSc rozhraní. Aktuálně se dodává bez šroubků. Při montáži proto využijete šrouby, které byly součástí balení vašeho kolimátoru. Jen je třeba pamatovat na to, že šroubek instalovaný napravo je třeba zhruba o 2 mm zkrátit. 

Více informací ze světa kolimátorů najdete na www.holosun.cz.