Novinky

Plot je důležitá součást domu

Náš dům je právě ve výstavbě, a tak se ráda inspiruji různými řešeními okolních domů. Místo autem chodím do práce pěšky a všímám si jednotlivých domů, jak mají řešené to či ono. Už jsme na našem domě spoustu věcí měnili oproti projektu, protože jsme zjistili, že to tak bude praktičtější. Protože nyní se dodělávají interiéry a exteriér nás ještě čeká, pozoruji hlavně uspořádání zahrad a také oplocení. Kvalitní plot budeme zajisté také potřebovat. Dle mého názoru je to důležitá část každého domu a nezáleží na tom, zda stojí ve městě, nebo na venkově.

Jaký vybrat

S manželem budeme také brzy řešit, jaký plot by se hodil k našemu domu. Samozřejmě je důležitý i design, to hlavní je však pro nás praktičnost. Čím dál častěji jsou kolem novostaveb k vidění betonové ploty. Dřív bych o něm nechtěla ani slyšet, ale když jsem viděla, v kolika provedeních se vyrábí a že mohou s domem krásně ladit, začaly mě betonové ploty zajímat.

Neradi kupujeme zajíce v pytli, a tak jsme se vydali do vzorkové prodejny, abychom si betonové ploty prohlédli zblízka. Rozhodli jsme se navštívit firmu Kulkabex, s.r.o. Jednak pro spoustu kladných referencí, některé i od našich známých, a také proto, že mají vzorkovou prodejnu, kde se na plot dá podívat, a mají i on-line konfigurátor, který vám ukáže vizualizaci plotu kolem vzorového domu podle vašich zadaných parametrů. Je to praktické a užitečné, můžete si vyzkoušet spoustu různých variant a vybrat si tu, která vás nejvíc osloví.

Na prodejně jsme si okoukli betonové ploty, na spoustu věcí se vyptali a měli jsme jasno – betonový plot od Kulkabex, s.r.o. chceme taky. Líbila se nám nejen konstrukce plotu, ale také přístup firmy, plot jsme si tedy nechali dovézt i s montáží a čekali, jak to bude probíhat. Po zkušenostech se stavbou celého domu nemám velkou důvěru ve stavební firmy, zde jsme však byli příjemně překvapeni, že všechno proběhlo podle domluvy, dodali nám správný plot, namontovali podle dohody, vše bylo raz dva a za přijatelnou cenu. Pokud uvažujete i vy o plotu, Kulkabex, s.r.o. můžeme s čistým svědomím doporučit.