Novinky

Netradiční tipy, jak trávit volný čas s přáteli

Čeká vás setkání s přáteli? Určitě si rozhodně nepřejete jen tak sedět. Máme pro vás skvělé tipy, se kterými se vaše setkání promění v nezapomenutelný zážitek. Jak trávit volný čas s kamarády? Z našich tipů si rozhodně vyberete.

Adrenalin, nebo procházka na netradičním místě

Co byste řekli tomu, že se z pohodlí vašeho bytu najednou přenesete na pláž, nebo si třeba zkusíte chůzi po útesu? Je libo projížďku na surfu, nebo třeba vyzkoušet seskok padákem? Toto vše vám nabídne virtuální realita. Bez rizika úrazu se přenesete na místo, kde si přejete být, a zažíváte neskutečné věci. Milovníci umění se pak mohou projít třeba i po světoznámé galerii. Nová technologie nabízí možnosti skutečně pro každého.

Zkuste šarádu

S virtuální realitou, nebo bez. Zahrajte si šarády, kdy musíte plnit úkoly, které si vylosujete. Může se jednat o nakreslení předmětu nebo situace, kterou budou ostatní hádat. Nebo se proměňte v mimy a daný pojem vyjádřete pouze pomocí vašich gest. Co byste řekli tomu, kdybyste přiletěli do místnosti plné přátel jako letní motýl? O zábavu na celý den máte skutečně postaráno. Pokud se někomu nebude dařit, můžete si navíc určit úkol, který bude muset splnit.

Vyjeďte ven

Přejete si skutečné moře zážitků? V tom případě se domluvte na bleskové akci a vyrazte ven. Můžete si zajet na road trip, který nebude mít žádný cíl. Objeďte třeba legrační názvy měst a vesnic, které ve vašem okolí jsou. Kdo by si nepřál fotku Onoho Světa, Mrtníku, nebo třeba Smraďavky. Výlet můžete pojmout také jako pouť. Prostě půjdete z jednoho místa na druhé. Tak schválně, kdo si troufne? Stačí vám jeden víkend, abyste zažili něco naprosto nového.

Už se těšíte, až se příště sejdete s přáteli? Jakou aktivitu si zvolíte? Nebo dáte společných pár dnů, ve kterých zvládnete všechno? Užívejte si nových životních zážitků!