Novinky

Nezapomenutelné romantické odpoledne v Praze. Jak ho strávit?

Zažijte s partnerem nezapomenutelné chvíle, během kterých si oba odpočinete od starostní všedních dnů. Nerušený relax si užijete třeba i v centru hlavního města. Zamiřte například do luxusního wellness v Praze, které vám kromě několika saun nabídne také vířivku. Příjemné odpoledne může zakončit privátní masáž v Praze, skvělá večeře a procházka městem.

Sauna – privátní, nebo veřejná?

Pokud toužíte po absolutním soukromí, velkým lákadlem bude privátní sauna v Praze, kde ovšem bývá nutná rezervace předem. Sice si za ni připlatíte, ale odměnou vám bude jistota, že wellness pro dva bude opravdu jen pro dva. Zejména víkendy a večerní hodiny totiž bývají dost populární. Saunu zkombinujte s privátní vířivkou, do které se společně s partnerem naložíte, případně si dopřejte něco dobrého k pití, a vychutnejte si ničím nerušený klid.

Ani ve veřejné sauně ale nebudete o zážitky ochuzeni. Naplánujte si návštěvu tak, abyste se mohli zúčastnit některého ze saunových rituálů, nebo vyzkoušejte některou ze zvláštních saun – třeba parní, tropickou nebo aromasaunu. Po prohřátí nezapomeňte skočit do ochlazovacího bazénku a užít si všechny zdravotní benefity, které takové saunování přináší.

Masáž po sauně je mnohem účinnější

Po masáži je vhodné zajít ještě na relaxační masáž v Praze, jelikož rozehřáté tělo svaly krásně připraví a masáž bude mít o to větší účinek. Masáž vás zbaví napětí, vrátí vám ztracenou energii a uleví od bolesti hlavy a zad. Ačkoliv je pitný režim důležitý, před masáží ani po ní byste neměli konzumovat alkohol, proto si raději dopřejte jen nealko osvěžení. Vaše tělo vám poděkuje.

Po takto stráveném odpoledni už si neplánujte žádnou velkou aktivitu. Můžete si s partnerem zajít na večeři do restaurace, jen tak se projít městem nebo rovnou zamířit domů a strávit zbytek večera pod dekou u televize. Zaručeně se ale budete těšit na další společně strávený odpočinek.