Bydlení

Nízkoenergetické domy na klíč

Pro mladé začínající rodiny, ale i pro starší manžele, kteří touží po útulném domku se zahrádkou, je jedinečným řešením nízkoenergetický dům. Pořizovací cena není příliš vysoká a díky současným nízkým úrokovým sazbám u hypoték lze na pořízení nového domu ještě víc ušetřit.

V porovnání s jinými nabídkami uspoříte další náklady, pokud využijete služeb společnosti Nízkoenergetické zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. Jedná se o firmu, která se specializuje na výstavbu nízkoenergetických dřevostaveb a zděných domů. Můžete jen získat, neboť pracovníci společnosti vám budou k dispozici již od samotného počátku.

Výhodné financování

Společnost za vás vyřídí optimální financování. Můžete tak využít výhodného nastavení hypotečního úvěru, v rámci kterého lze každým rokem získat jednu hypoteční splátku zpět. Dalším bonusem je daňový odpočet v každém roce ve výši jedné průměrné měsíční hypoteční splátky. Díky společnosti tak můžete získat celkovou částku od 250 až do 570 tisíc Kč, která značně vylepší váš rodinný rozpočet. Na hypotéku je možné dát také pozemek, zahradní práce, projekt a vybavení svázané s domem. Pokud vás tato možnost zajímá, máte možnost bezplatné konzultace na  607 407 507.

Zděné domy na klíč

Všechny uvedené výhody poskytuje společnost na výstavbu dřevostaveb a zděných domů. Zděné nízkoenergetické domy jsou ukázkou současného moderního bydlení a dosud nepoznaných možností, jak šetřit energií. Společnost se specializuje na projektování a výstavbu zděných nízkoenergetických domů, ze kterých si může každý vybrat z několika variant, typů a provedení. Kromě splnění vysokých nároků na účelnost a estetický vzhled, je cílem firmy co nejnižší energetická náročnost stavby.

t

Ta je dosahována jednak precizní prací všech zaměstnanců společnosti, jejich zkušenostmi a vysokou odborností, a jednak využíváním nejkvalitnější technologie, materiálů a jedinečných konstrukčních řešení. Z používaných materiálů je to zejména pravá, pálená a nízkoenergetická cihla Porotherm, která je navíc zárukou zdraví. K jejím dalším vlastnostem patří pevnost, spolehlivost, protipožární ochrana nejvyšší úrovně A1 a jedinečné vlastnosti propustnosti vlhké vzdušnosti ve všech ročních obdobích. Mimořádně kvalitní je i konstrukční systém nízkoenergetických zděných domů, který je používán ve všech vyspělých zemích, má o 27% lepší tepelnou izolaci a jedinečnou energetickou úspornost. Díky uvedeným materiálům, technologiím a konstrukčnímu řešení může zděný nízkoenergetický dům sloužit i dalším generacím.